Z ostatniej chwili:

Aktualności

Deszczowy Papieski Marsz Rajd Nordic Walking

Tym razem uczestników Papieskiego Marszu Rajdu NW przywitała deszczowa pogoda. Zawody zorganizowane przez Obornickie Centrum Sportu przy współudziale Stowarzyszenia NW Włóczykije zgromadziły na starcie 196 zawodników. W opinii uczestników opady ani przez chwilę nie miały wpływy na dobrą zabawę, co najwyżej sprawiły, że trasa stała się bardziej wymagająca. W załączeniu przedstawiamy wyniki marszu na dystansie 5 i 9 km oraz fotorelację. Szersza relacja z zawodów oraz dalsza część galerii już wkrótce.

Publikacja: 17-04-16 czytaj więcej

Poznaliśmy zwyciężców Wiosennego Turnieju Szachowego

Do walki w Wiosennym Turnieju Szachowym stanęło 39 zawodników. To kolejna impreza wchodząca w skład Obornickiego Grand Prix. Zwycięzcą został Adrian Kurz pokonując liczne grono zawodników.

Publikacja: 17-04-16 czytaj więcej

Papieski Marsz Rajd NW - co powinienem wiedzieć?

17 kwietnia odbędzie się kolejny Papieski Marsz Rajd NW. Tym razem oprócz tradycyjnego rajdu odbędzie się również rywalizacja mierzona czasem na dwóch dystansach 5 i 9km. Organizatorzy proszą aby wszyscy uczestnicy pojawili się w biurze zawodów (Łazienki) wcześniej, przypominamy, że biuro zawodów czynne jest już od godziny 7.30. Przed zgłoszeniem się do biura zawodów każdy uczestnik powinien sprawdzić swój numer startowy. Listy startowe z numerami będą wywieszone na tablicy ogłoszeń. Ponadto zgłaszając się do stanowisk gdzie będą wydawane numery startowe, należy mieć przy sobie dokument tożsamości.

Publikacja: 14-04-16 czytaj więcej

Wiosenny Turniej Szachowy już w najbliższą niedzielę

Obornickie Centrum Sportu zaprasza wszystkich miłośników szachów na kolejny w tym roku turniej szachowy. Zawody rozpoczną się w Centrum Rekreacji Oborniki - sala konferencyjna w najbliższą niedzielę o godzinie 9.30. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisów można dokonywać za pośrednictwem formularza który znajduje się na stronie internetowej OCS lub w dniu zawodów. Zapraszamy.

Publikacja: 14-04-16 czytaj więcej

Pięć medali obornickich karateków na World Karate Cup w Łodzi.

800 zawodników z 12 krajów rywalizowało w sobotę i niedzielę na największym w Polsce Turnieju Karate Olimpijskiego „Harasuto World CUP” , który odbył się w Łodzi. Wśród nich wystąpiło 11 zawodników Obornickiego Klubu Karate Shotokan trenowanych przez Wojciecha Blocha. Poziom konkurencji indywidualnych i drużynowych, stał na najwyższym światowym poziomie.

Publikacja: 12-04-16 czytaj więcej

Sparta przegrała we Wrocławiu.

Po zwycięstwie przed tygodniem i dobrej grze szczypiornistów Sparty wszyscy liczyli na powiększenie dorobku punktowego. W starciu ze Śląskiem II Wrocław nie udała się ta sztuka i oborniczanie przegrali 29 : 21.

Publikacja: 11-04-16 czytaj więcej

Za tydzień maszerujemy dla Papieża

17 kwietnia odbędzie się kolejna edycja maszerowania dla Papieża. Tym razem oprócz tradycyjnego rajdu zawodnicy będą rywalizować na dystansie 5 i 9 km. Uczestnicy marszu będą wyposażeni w chipy, które będą mierzyć czas przemarszu. Jest to opcja dla osób, które chcą rywalizować i osiągać wyniki czasowe.

Publikacja: 08-04-16 czytaj więcej

5 medali z mistrzostw świata w Obornikach

W dniach od 1 do 3 kwietnia w hali Łuczniczka w Bydgoszczy odbywały się Mistrzostwa Świata Karate WSF World Shotokan Federation, w których uczestniczyło ponad 1800 zawodników w 37 państw z 5 kontynentów. W zawodach tych brali udział także zawodnicy Obornickiego Klubu Karate, którzy wywalczyli tam aż 5 medali.

Publikacja: 04-04-16 czytaj więcej

Ważna wygrana szczypiornistów

Zwycięstwo nad vice liderem i dobra gra Sparty podobała się licznie zgromadzonej publiczności. W sobotni wieczór przy Obrzyckiej oglądaliśmy metamorfozę naszych piłkarzy ręcznych, którym do tej pory zwyczajnie nie szło. Wygrana 25 : 23 nad Żagwią Dzierżoniów to duży krok w stronę utrzymania w II lidze. Ważnym faktem był debiut juniorów Nielby Wągrowiec Damiana Wojtasa, Macieja Batury, Oskara Polcyna i Filipa Kucharskiego.

Publikacja: 04-04-16 czytaj więcej

Kwiecień na sportowo

W kwietniu Obornickie Centrum Sportu zaprasza wszystkich do udziału w turniejach i zawodach sportowych. Już 17 kwietnia odbędzie się drugi w tym roku turniej szachowy. Wiosenny Turniej Szachowy odbędzie się w Centrum Rekreacji Oborniki. Do zawodów może zgłosić się każdy, nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Zapisy odbywają się za pośrednictwem formularza, który znajduje się na stronie, wystarczy kliknąć na plakat.

Publikacja: 29-03-16 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN