Z ostatniej chwili:

Aktualności

Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w warcabach.

20 Lutego w Szkole Podstawowej nr 2 odbyły się Mistrzostwa Powiatu SP w warcabach. Do zawodów zgłosiła się rekordowa ilość zawodników - 40. Uczniowie reprezentowali sześć szkół naszego powiatu. Zawody tradycyjnie już przeprowadził Henryk Brodniewicz. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

Publikacja: 01-03-16 czytaj więcej

Fotorelacja I Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego

Publikacja: 28-02-16 czytaj więcej

I Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego

Bartosz Aleksandrowicz i Violetta Maciołek zwyciężają w I Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Publikacja: 27-02-16 czytaj więcej

Znów grała ,,Planeta Szczypiorniaka’’ .

W ostatnią sobotę 27 lutego spotkaliśmy się przy Obrzyckiej na trzecim turnieju IV edycji ,,Planety Szczypiorniaka’’. Zmagania 9 drużyn oglądała spora rzesza fanów złożonych z rodziców, dziadków i rówieśników. Prawdziwą wisienką na torcie był mecz o pierwsze miejsce między gospodarzem SP 4 Oborniki a SP Rożnowo.

Publikacja: 29-02-16 czytaj więcej

Kolejny międzynarodowy sukces Kamili

W minioną sobotę po raz kolejny mieszkanka naszej gminy Kamila Bracikowska reprezentowała barwy Polski na międzynarodowym turnieju karate. Zaledwie tydzień temu zdobyła dwa medale na turnieju w Berlinie by teraz powtórzyć ten sam wyczyn na bardzo silnie obsadzonym Grand Prix Słowacji w Karate WKF, które odbywało się w Bratysławie.

Publikacja: 29-02-16 czytaj więcej

Sparta przegrywa na własne życzenie.

Kolejny mecz bez punktów w II lidze mężczyzn. Tym razem złudzeń o zwycięstwie pozbawił Spartę Bór Oborniki Śląskie a właściwie jej lider Artur Szabat, zdobywca 16 bramek. Początek meczu był obiecujący dla oborniczan. Szybko na prowadzenie rzucił Jan Okpisz. Niestety goście odpowiedzieli trzema bramkami. Spartanie gonili wynik i w 7 minucie było po 3. Dobry czas na placu zaliczył wtedy Michał Eitner, który na przemian z Janem Okpiszem utrzymywali Spartę w grze.

Publikacja: 29-02-16 czytaj więcej

Już jutro uczcimy pamięć Żołnierzy Wyklętych

27 lutego o godz. 19:00 odbędzie się I Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego. Jest to pierwszy bieg nocny w naszej gminie organizowany przez Obornickie Centrum Sportu oraz Urząd Miejski w Obornikach.

Publikacja: 25-02-16 czytaj więcej

Wciąż bez punktów w drugiej rundzie

Sparta uległa na wyjeździe w Komprachcicach Osirowi 33 : 27. Teren trudny i drużyna doświadczona aczkolwiek liczyliśmy na przełamanie i zdobycie punktów. Przed meczem Spartanie mogli obejrzeć mecz na najwyższym ligowym poziomie bowiem w Komprachcicach Wisła Płock wygrała z Gwardią Opole.

Publikacja: 22-02-16 czytaj więcej

Sparta przegrała przy Obrzyckiej

W pierwszym meczu drugiej rundy przed własną publicznością oborniczanie musieli uznać wyższość gości. TS Zew Świebodzin okazał się trudnym przeciwnikiem i zasłużenie wygrał 20 : 25.

Publikacja: 16-02-16 czytaj więcej

Grad medali dla zawodników Obornickiego Klubu Karate

W sobotę 13 lutego zawodnicy Obornickiego Klubu Karate wzięli udział w Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski w Karate WKF. Zawody zgromadziły rekordową ilość ponad 600 zawodników z blisko 40 klubów z województwa wielkopolskiego i kujawsko- pomorskiego. W zawodach tych uczestniczyli także karatecy z Obornik, którzy spisali znakomicie zdobywając aż 21 medale.

Publikacja: 16-02-16 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN