Z ostatniej chwili:

Aktualności

Mistrzostwa Powiatu Obornickiego w Szachach

Turniej odbył się w sobotę 6 lutego w sali SP 2 w Obornikach. Udział wzięła rekordowa liczba 35 zawodników.

Publikacja: 09-02-16 czytaj więcej

Osobowości Sportowe 2015

Miniona sobota była okazją do uhonorowania sportowców z naszej gminy, którzy reprezentują nasz region podczas zawodów sportowych zarówno krajowych jak i poza granicami Polski. Osobowości Sportowe 2015, popularny bal sportowców zgromadził w sali Zespołu Szkół przy Obrzyckiej sportowców, działaczy sportowych, przedstawicieli firm i instytucji, które na co dzień wspierają obornickich zawodników. Tegoroczny bal był też okazją do podziękowania osobie wyjątkowej, inicjatorowi tej imprezy od wielu lat. Tadeusz Ratajczak wspólnie z Urzędem Miejskim oraz Obornickim Centrum Sportu zorganizował dwadzieścia jeden imprez, podczas których nagradzani byli najlepsi sportowcy ziemi obornickiej.

Publikacja: 08-02-16 czytaj więcej

IV Otwarte Mistrzostwa Obornik w Wyciskaniu Sztangi Leżąc RAW

Do Obornik przybyli najsilniejsi. W IV Otwartych Mistrzostwach w Wyciskaniu Sztangi Leżąc wystartowało 45 zawodników. Wśród uczestników nie zabrakło mistrzów i wicemistrzów świata i Europy w swojej kategorii wagowej.

Publikacja: 02-02-16 czytaj więcej

Młodzi szczypiorniści na półkolonii i obozie narciarskim.

Ferie piłkarzy ręcznych były pełne wrażeń zarówno sportowych jak i rekreacyjnych. W pierwszym tygodniu jak zwykle najmłodsza grupa bawiła się na ,,Półkolonii na zimowo’’. Były gry i zabawy na lodowisku, nauka jazdy na łyżwach, kino, kręgle i basen. Bogata oferta spędzania czasu podczas pierwszego tygodnia sprawił, że uczestnicy kończyli turnus zadowoleni i uśmiechnięci.

Publikacja: 02-02-16 czytaj więcej

Wioletta Zielińska zwycięża w Noworocznym Turnieju Szachowym

Zorganizowany przez Obornickie Centrum Sportu Noworoczny Turniej Szachowy odbył się po raz pierwszy w sali konferencyjnej Centrum Rekreacji Oborniki i zgromadził rekordową ilość zawodników. Ostatecznie o miano najlepszego szachisty w pierwszym tegorocznym turnieju wystartowało 33 zawodników. Cieszy obecność uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, ta grupa wiekowa stanowiła połowę uczestników niedzielnych zawodów.

Publikacja: 01-02-16 czytaj więcej

OCS Zaprasza

W najbliższą niedzielę odbędzie się pierwszy w tym roku turniej szachowy. Uczestników zapraszamy do sali konferencyjnej Centrum Rekreacji Oborniki przy ul. Czarnkowskiej 84. Weryfikacja zawodników rozpocznie się o godzinie 9:30. Pierwsza partia zaplanowana jest na godzinę 10:00.

Publikacja: 29-01-16 czytaj więcej

Wakacje Zimowe z Piłką dobiegły końca

W drugim tygodniu ferii tradycyjnie odbył się turniej piłkarski \"Wakacje Zimowe z Piłką\". Zawody zorganizowane przez Obornickie Centrum Sportu prowadził Tadeusz Ratajczak, który jet inicjatorem zimowych turniejów już od wielu lat.

Publikacja: 29-01-16 czytaj więcej

Dziś lodowisko czynne

Piątek - 29 stycznia zapraszamy na lodowisko już od godziny 8:30.

Publikacja: 29-01-16 czytaj więcej

Wakacje Zimowe z Piłką - terminarz rozgrywek finałowych

Publikacja: 28-01-16 czytaj więcej

Wakacje Zimowe z Piłką - terminarz rozgrywek 28.01.2016

Publikacja: 27-01-16 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN