Z ostatniej chwili:

Aktualności

Lodowisko Biały Orlik

W dniu 1 stycznia o godz. 12:00 otwarte zostanie lodowisko przy ul. Obrzyckiej 88.

Publikacja: 31-12-15 czytaj więcej

Noworoczny Turniej Szachowy

Podobnie jak w latach poprzednich w 2016 roku Obornickie Centrum Sportu będzie organizatorem Szachowego Grand Prix Obornik. W ramach cyklu zostaną zorganizowane cztery turnieje w miesiącach styczeń, kwiecień, czerwiec i grudzień. Turnieje mają formę otwartą, mogą w nich brać udział wszyscy bez względu na miejsce zamieszkania oraz wiek.

Publikacja: 23-12-15 czytaj więcej

Gwiazdkowy Turniej na bardzo wysokim poziomie

W miniony weekend do Obornik zawitali szczypiorniści z całej Polski reprezentujący następujące zespoły: VIVE TAURON KIELCE, WISŁA PŁOCK, TROPS PODDĘBICE, PMOS CHRZANÓW, ISKRA BYDGOSZCZ , MKS POZNAŃ, GWARDIA KOSZALIN I DWA ZESPOŁY GOSPODARZY: SKF KPR SPARTA OBORNIKI I SP 4 IM. UNICEF W OBORNIKACH. Bardzo wymagający turniej, w którym kilka zespołów pokazało swoje niebywałe umiejętności. Oborniczanie zagrali na miarę swoich fizycznych możliwości choć drzemiący w nich potencjał woli walki skłania do refleksji, że wygrywanie nastąpi w niedalekiej przyszłości.

Publikacja: 15-12-15 czytaj więcej

Turniej karate w Śremie i podsumowanie roku sportowego

W minioną sobotę po raz ostatni w tym roku zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział zawodach sportowych. Tym razem był to IX Otwarty Pucharze Wielkopolski w Karate Sportowym, które odbyły się w Śremie. Nasza 6 osobowa ekipa wywalczyła tam pięć medali w następujących konkurencjach.

Publikacja: 14-12-15 czytaj więcej

Memoriał Stanisława Baranowskiego, Jerzego Kubisiaka oraz Marka Tomczaka

Tradycyjnie już w grudniu odbywa się turniej piłki nożnej dla uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich naszej gminy. Zawody to przede wszystkim wspomnienie Stanisława Baranowskiego, Jerzego Kubisiaka oraz Marka Tomczaka.

Publikacja: 08-12-15 czytaj więcej

Spotkanie Mikołajkowe - Akademia Spartan & SportCamp Szczecin

5-6 Grudnia w Obornickiej Hali OCS odbyły się spotkania Mikołajkowe których uczestnikami byli podopieczni Akademii Spartan prowadzonych przez Urszule Filodę , Kingę Olenderek, Jana Okpisza oraz podopiecznych SportCamp Szczecin którego trenerem jest Adriana Gryglicka. Mecze odbywały się od godz. 16 .00 do 17.00 w sobotę oraz od 10.00 do 12.00 w niedzielę.

Publikacja: 07-12-15 czytaj więcej

Dominacja młodych piłkarzy z Obornik

5 i 6 grudnia piłkarze trenujący na co dzień w Akademii Piłkarskiej Reissa w Obornikach wzięli udział w turnieju mikołajkowym REISS CUP, który obył się w Kórniku. Na miejscu pojawiło się kilkuset kibiców, w tym także rodziny uczestników, które wspólnie uczestniczyły w wielkim piłkarskim święcie. Młodzi mieszkańcy Obornik zaprezentowali się na medal, zajmując 1. i 2. miejsce!

Publikacja: 07-12-15 czytaj więcej

Niespodziewana porażka w Lubinie

Ostatnia kolejka I rundy w II lidze mężczyzn za nami. Niestety Sparta doznała porażki na wyjeździe z rezerwami Zagłębia Lubin. Wynik 24 : 23 dla zawodników z Dolnego Śląska jest zaskoczeniem, gdyż faworytem tego starcia byli oborniczanie.

Publikacja: 07-12-15 czytaj więcej

Roman Weber zwycięzcą Szachowego Grand Prix Obornik 2015

W tegoroczne Mikołajki, 6 grudnia odbył się czwarty, ostatni w tym roku turniej szachowy zamykający Grand Prix Obornik 2015. W ciągu całego roku odbyły się cztery turnieje, w których szachiści z naszej gminy zdobywali punkty do klasyfikacji generalnej Grand Prix 2015.

Publikacja: 07-12-15 czytaj więcej

Mikołajki z OCS

Entuzjastów szachów w naszym mieście nie brakuje – zarówno lubiących strategiczne spotkania z innymi graczami, jak i tych, najchętniej zmagających się z komputerem.

Publikacja: 04-12-15 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN