Z ostatniej chwili:

Aktualności

Kolejny sukces Kamili

Kolejny sukces sportowy Kamili Bracikowskiej, która w miniony weekend reprezentowała barwy naszego kraju w Mistrzostwach Europy Karate Shotokan. Mistrzostwa odbywały się w miejscowości Crawley w Anglii a brało w nich udział ponad 600 zawodników z 21 krajów.

Publikacja: 30-11-15 czytaj więcej

Sparta postraszyła lidera

Na tarczy ale z honorem tracimy dwa punktu w derbowym pojedynku z WKS Grunwaldem Poznań. Do 58 minuty widniał remis po 27. Końcówka jednak należała do bardziej doświadczonych graczy ze stolicy Wielkopolski. Krzysztof Martyński i Robert Fogler, bo o nich mowa ustalili w dwie minuty wynik i zwycięstwo swojego zespołu. Spartanie nie muszą się wstydzić tej porażki. Licznie zgromadzonej publiczności mecz na pewno się podobał a zawodnicy obu drużyn dostarczyli nie lada emocji. Przegrywamy 27 : 30.

Publikacja: 30-11-15 czytaj więcej

Akademia Wesołego Sportowca

To już kolejny rok kiedy przedszkolaki i najmłodsi uczniowie szkół podstawowych uczestniczą w zajęciach ogólnorozwojowych organizowanych przez Obornickie Centrum Sportu. W tym roku szkolnym w zajęciach uczestniczą Przedszkola Rupaki, Słoneczny Świat, Akademia Wiedzy i Zabawy, Zaczarowane Przedszkole oraz SP 2 i SP 4. Zajęcia realizowane głównie w formie zabawy to rozwój fizyczny dzieci ale nie tylko. Dzieci rozwijają swoje zmysły, uczą się jak radzić sobie z emocjami, to również nabywanie umiejętności polegających na współpracy w grupie, szacunek do uczestników zabawy i inne. Należy podkreślić, że zajęcia są nieodpłatne.

Publikacja: 23-11-15 czytaj więcej

Zwycięstwo szczypiornistów przy Obrzyckiej.

W miniony weekend Sparta rozegrała jeden z lepszych meczów w tym sezonie. Zwycięstwo 36 : 28 nad Śląskiem II Wrocław przed własną publicznością było wynikiem dobrej gry podopiecznych Marka Arciszewskiego i Tomasza Witaszaka.

Publikacja: 23-11-15 czytaj więcej

Sportowy weekend obornickich karateków

W miniony weekend trenowani przez Tomasza Wosickiego karatecy z Obornickiego Klubu Karate wzięli udział aż w trzech turniejach skąd przywieźli 25 medali. W sobotę 21 listopada starsi zawodnicy rywalizowali XVII Międzynarodowym Turnieju Karate CUPRUM CUP w Legnicy. Turniej ten zgromadził ponad 600 zawodników z 6 państw /Litwa, Rosja, Niemcy, Egipt, Włochy, Czechy/

Publikacja: 23-11-15 czytaj więcej

Uwaga - zmiana harmonogramu otwarcia obiektów

Informujemy, że w związku z rozpoczęciem prac związanych z budową lodowiska przy ul. Obrzyckiej od dnia 21 listopada - sobota boiska nie będą nieczynne. Jednocześnie informujemy, że grupy zorganizowane, które do tej pory korzystały z obiektu będą miały możliwość rezerwacji boisk przy ul. ks. Szymańskiego. W tym celu należy kontaktować się z Panem Tadeuszem Ratajczakiem tel. 604 666 654. W okresie zimowym będą czynne tylko boiska przy ul. ks. Szymańskiego, które będą udostępniane grupom zorganizowanym po dokonaniu rezerwacji. Jednocześnie Obornickie Centrum Sportu informuje, że rezerwacje mogą zostać odwołane z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Publikacja: 20-11-15 czytaj więcej

Dziękujemy!

Organizatorzy pragną podziękować wszystkim osobom, firmom i instytucjom za pomoc w organizacji VI Biegu Niepodległości. Sukces naszego biegu jest konsekwencją ogromnej pracy całego zespołu ludzi oraz wsparcia Was wszystkich.

Publikacja: 18-11-15 czytaj więcej

Janusz Wolniewicz na podium w Gliwicach

Janusz Wolniewicz reprezentujący K.S.EXSTREME TEAM OBORNIKI na Mistrzostwach Polski w Pływaniu Masters Gliwice 2015 w dniach 13-15 listopada zajął trzecie miejsce w kat I (64-69) lat na dystansie 1500 m stylem dowolnym z czasem 28:34.22 oraz 200 m stylem dowolnym w czasie 3:20.85. Z zawodach brało udział 547 zawodników z kraju i zagranicy.

Publikacja: 17-11-15 czytaj więcej

Wysoka porażka w Dzierżoniowie

W ostatniej kolejce II ligi mężczyzn SKF KPR Sparta Oborniki uległa Żagwi Dzierżoniów. Wynik 31 : 13 dla zespołu z Dolnego śląska potwierdza siłę lidera. Sparta osłabiona brakiem Włudarczaka, Okpisza, Rybarczyka, Surmy, Eitnera, Golczyńskiego i Kowalczaka nie pokonała wysoko zawieszonej poprzeczki.

Publikacja: 17-11-15 czytaj więcej

Fotorelacja z VI Biegu Niepodległości w Obornikach.

Publikacja: 11-11-15 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN