Z ostatniej chwili:

Aktualności

VI Bieg Niepodległości za nami!

Oborniczanin Dariusz Szrama zwycięzcą VI Biegu Niepodległości w Obornikach. W tegorocznym biegu udział wzięło 1069 zawodników, co jest rekordem frekwencji w Obornikach. Tylko względy bezpieczeństwa powodowały, że nie mogło uczestniczyć jeszcze więcej zawodników. Poniżej zamieszczamy wyniki zawodów, a już wkrótce pojawi się fotogaleria.

Publikacja: 11-11-15 czytaj więcej

Utrudnienia w ruchu podczas VI Biegu Niepodległości.

11 listopada, w godzinach od 10:00 do 12:45, podczas VI Biegu Niepodległości nastąpią zmiany w organizacji ruchu.

Publikacja: 10-11-15 czytaj więcej

Kolejne zwycięstwo szczypiornistów

W sobotni wieczór w ramach 7 kolejki II ligi mężczyzn SKF KPR Sparta Oborniki gościła Lidera Swarzędz. Był to mecz o przysłowiowe ,,cztery’’ punkty gdyż pozycje w tabeli obu zespołów różniły się tylko jedną pozycją. Podopieczni Marka Arciszewskiego i Tomasza Witaszaka zgarnęli całą pulę wygrywając 27 : 20.

Publikacja: 10-11-15 czytaj więcej

Wygrana z beniaminkiem

Sparta wygrała z Polonią Środa Wielkopolska 25 : 30 w meczu 6 kolejki II ligi mężczyzn. Beniaminek postawił się naszym szczypiornistom i do końca walczył o punkty. W niedzielny wieczór odbył się mecz o przysłowiowe cztery punkty. Spotkały się bowiem zespoły walczące w tym sezonie przede wszystkim o utrzymanie w lidze. Faworytem tego spotkania byli podopieczni Marka Arciszewskiego i Tomasza Witaszaka.

Publikacja: 26-10-15 czytaj więcej

IV edycja Planety Szczypiorniaka

Dnia 17.10.2015 odbył się I turniej IV edycji ,, Planety Szczypiorniaka”. Zawody przeznaczone są dla dzieci klas 5 i młodszych bawiących się piłką ręczną .W turnieju wzięła udział 100 dzieci z naszej gminy reprezentujących 5 szkół . Rozgrywki odbywały się w dwóch grupach, w systemie każdy z każdym . Po zaciętej walce , w atmosferze sportowej rywalizacji i dopingu wielu rodziców klasyfikacja przedstawia się następująco :

Publikacja: 18-10-15 czytaj więcej

Sparta wreszcie wygrała

Aż pięciu kolejek potrzebowali szczypiorniści by odnieść pierwsze zwycięstwo w sezonie. Po nieudanym meczu w Obornikach Śląskich podopieczni Marka Arciszewskiego i Tomasza Witaszaka chcieli za wszelką cenę wyjść z kryzysu i zainkasować dwa punkty. Przy Obrzyckiej poległa Euco 9 Legnica 30 : 22.

Publikacja: 18-10-15 czytaj więcej

Udane rozpoczęcie sezonu sportowego w Obornickim Klubie Karate

Niezwykle udanie rozpoczął się nowy sezon sportowy 2015/2016 w Obornickim Klubie Karate. Nasi seniorzy w dniach 10 i 11 października wzięli udział w dwóch dużych imprezach sportowych i to z powodzeniem.

Publikacja: 15-10-15 czytaj więcej

XIX Memoriał Bernarda Kasperka

Dziś na boiskach Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Objezierskiej odbył się XIX Memoriał Bernarda Kasperka. Turniej piłki nożnej dla uczniów szkół podstawowych rozegrany został systemem „każdy z każdym”.

Publikacja: 06-10-15 czytaj więcej

Sparta wciąż bez zwycięstwa.

W sobotę przy Obrzyckiej gościliśmy Osir Komprachcice. Doświadczony zespół z województwa opolskiego po 60 minutach gry zgarnął całą pulę wygrywając 21 : 25. Straty do rywala nie były duże i przez większość czasu mecz był wyrównany. W ważnych momentach brakowało chłodnej analizy sytuacji i skuteczności.

Publikacja: 05-10-15 czytaj więcej

Pierwszy Czwartek Lekkoatletyczny za nami

W miniony czwartek odbyły się zawody lekkoatletyczne dla uczniów szkół podstawowych z naszej gminy. Zawody zainaugurowały nowy cykl rywalizacji pod nawą \"Czwartki Lekkoatletyczne\"

Publikacja: 05-10-15 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN