Z ostatniej chwili:

Aktualności

Dogoniliśmy rywala na remis

W Świebodzinie podział punktów po remisie 26 : 26. Znów kilka zwrotów, dramatów i niesamowite emocje w pierwszym historycznym meczu na szczeblu II ligi w Świebodzinie. Gospodarzom gratulujemy pierwszego punktu w rozgrywkach centralnych. Zespoły stanęły na wysokości zadania i stworzyły dobre widowisko, które porwało tłum kibiców w miejskiej hali.

Publikacja: 28-09-15 czytaj więcej

Emocje i porażka na inaugurację sezonu

W sobotę w Obornikach odbył się pierwszy mecz szczypiornistów Sparty w sezonie 2015/2016. Rywalem był spadkowicz z pierwszej ligi KU AZS Zielona Góra. Przed meczem odbyła się krótka ceremonia upamiętniająca Stefana Hoefta, który zmarł po długiej chorobie. Wszyscy trenera Hoefta znali, lecz niewielu wie, że był jednym z założycieli klubu sobotniego rywala oborniczan czyli AZS Zielona Góra. W obecności żony Stefana Hoefta, wszyscy zgromadzeni uczcili jego pamięć minutą ciszy.

Publikacja: 21-09-15 czytaj więcej

Bieg Niepodległości - zapisy trwają

Już ponad pięciuset zawodników wpisało się na listę startową tegorocznego Biegu Niepodległości. Zainteresowanie tegorocznymi zawodami jest bardzo duże. Zachęcamy wszystkich, którzy jeszcze nie podjęli decyzji o stracie w naszych zawodach do jak najszybszego wypełnienia formularza zapisów. Przypominamy, że zapisy trwają do 5 listopada, jednak mało prawdopodobne jest aby do tego dnia nie została wypełniona lista startujących. Limit nie został określony, organizatorzy nie przewidują jednak udziału w zawodach więcej osób niż 999. Szczegóły na biegi.pl

Publikacja: 18-09-15 czytaj więcej

VI Bieg Niepodległości - ruszają zapisy.

W dniu dzisiejszym rozpoczęły się zapisy do VI Biegu Niepodległości. Tym razem organizatorzy przygotowali dla uczestników dwa dystanse 5 i 10 km. Zachęcamy do udziały wszystkich chętnych a w szczególności tych, którzy pragną rozpocząć swoją przygodę z bieganiem. Bez wątpienia Bieg Niepodległości w Obornikach jest najlepszą ku temu okazją.

Publikacja: 07-09-15 czytaj więcej

Jacek Jankowski zwycięzcą OBORNIKI TRIATHLON 2015

W ostatnią niedzielę na Kąpielisko Miejskie w Obornikach przybyło ponad stu miłośników zmagań triathlonowych. Organizatorami OBORNIKI TRIATHLON było Obornickie Centrum Sportu oraz Orchidea Fitness Klub.

Publikacja: 31-08-15 czytaj więcej

Już w najbliszą niedzielę OBORNIKI TRIATHLON

W najbliższą niedzielę kąpielisko miejskie w obornikach gościć będzie uczestników pierwszego obornickiego triathlonu . Limit stu zawodników został szybko osiągnięty. Wśród uczestników jest wielu oborniczan, którzy wspólnie z Obornickim Centrum Sportu byli inicjatorami zawodów.

Publikacja: 27-08-15 czytaj więcej

Młodzi Spartanie byli na obozie w Dźwirzynie

Piłkarze ręczni SKF KPR Sparta Oborniki byli na obozie sportowo – rekreacyjnym w nadmorskim Dźwirzynie. Turnus, w którym wzięło udział 24 młodych adeptów szczypiorniaka trwał od 15 do 21 sierpnia.

Publikacja: 24-08-15 czytaj więcej

II Korona Wielkopolski

Wszystkich miłośników Nordic Walking oraz biegów przełajowych zapraszamy do Rożnowic 19 września. Tym razem zawodnicy z kijami mają do pokonania 5 lub 10 km, natomiast biegacze podobnie jak w roku ubiegłym ścigać się będą na dystansie 10 km. Zapisy oraz inne informacje znajdziecie na stronie:

Publikacja: 20-08-15 czytaj więcej

UWAGA!

Drużyny, które brały udział w rozgrywkach HLPN w sezonie 2014/2015 proszone są o potwierdzenie udziału w kolejnej edycji rozgrywek do 11 września. Potwierdzenia proszę zgłaszać pod nr. 604 666 654.

Publikacja: 18-08-15 czytaj więcej

Drużynowe zawody crossfit.

W sobotę odbyły się pierwsze zawody crossfit w naszej gminie. W zawodach wzięło udział kilkadziesiąt osób. Dwuosobowe drużyny rywalizowały w konkurencjach siłowych oraz sprawnościowych.

Publikacja: 18-08-15 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN