Z ostatniej chwili:

Aktualności

Aktywne weekendy w Obornikach

Aktywne weekendy w Obornikach są kontynuacją zeszłorocznego cyklu \"bądź fit na łazienkach\". W wakacje 2015 zaplanowano cztery imprezy...

Publikacja: 29-06-15 czytaj więcej

Złota Pyra 2015 - WYNIKI / FOTO

Publikacja: 28-06-15 czytaj więcej

W niedzielę startuje Złota Pyra.

W najbliższą niedzielę punktualnie o godzinie 11.00 z obornickiego Rynku wyruszą na trasę uczestnicy Biegu o Puchar Złotej Pyry. Trasa półmaratonu tradycyjnie prowadzić będzie biegaczy do Gołaszyna, dalej do Maniewa i Świerkówek, gdzie przy oznaczonym punkcie sędziowskim nastąpi nawrót. Na trasie zawodnicy będą mieli możliwość ośmiokrotnie skorzystać z punktów pitnych. Ponadto w przypadku wysokiej temperatury powietrza organizatorzy przygotowali baseny z wodą oraz kurtyny wodne.

Publikacja: 26-06-15 czytaj więcej

III edycja ,,Planety Szczypiorniaka

We wtorek 23 czerwca odbył się ostatni turniej popularnego w naszej gminie turnieju z cyklu ,,Planeta Szczypiorniaka\'\'. Po południu do walki o miejsca i medale przystąpiło 9 zespołów z naszej gminy. Na widowni zasiadła spora ilość kibiców złożona z rodziców, dziadków i sympatyków najmłodszych szczypiornistów. Nie żałowali, emocje sięgały zenitu a ostateczna klasyfikacja musiała poczekać aż do ostatniego meczu.

Publikacja: 25-06-15 czytaj więcej

Złota Pyra - do środy zapisy elektroniczne

Już w najbliższą niedzielę startuje kolejny obornicki półmaraton czyli Bieg o Puchar Złotej Pyry. Zapisy elektroniczne będą możliwe do środy do godziny 15.00. Zachęcamy do udziału w naszych zawodach. Przypominamy, że jednocześnie odbędą się Mistrzostwa Polski Samorządowców w Półmaratonie. Każdy uczestnik niedzielnych zawodów otrzyma pamiątkowy medal, ponadto w pakiecie: koszulka techniczna, smażona kiełbasa, pyra z gzikiem, owoce oraz złocisty napój.

Publikacja: 22-06-15 czytaj więcej

Wioletta Zielińska zwycięża w turnieju szachowym

Tym razem okazją do kolejnego turnieju szachowego w ramach obornickiego Grand Prix były rozpoczynające się Dni Obornik. Do walki stanęło dwunastu zawodników. Najlepszą okazała się Wioletta Zielińska zwyciężając w turnieju, pokonała wielu panów i tym samym włączyła się do walki w tegorocznym Grand Prix.

Publikacja: 21-06-15 czytaj więcej

Rozpoczynamy Dni Obornik

Czerwcowy Turniej Szachowy to kolejna edycja wchodząca w skład tegorocznego Grand Prix. Wszystkich miłośników szachów zapraszamy w najbliższą niedzielę 21 czerwca do świetlicy Szkoły Podstawowej nr 2. Zapisy rozpoczniemy od godz. 9.30, pierwsza partia zostanie rozegrana o godz. 10.00.

Publikacja: 15-06-15 czytaj więcej

Frąckowiak Mateusz wygrywa majowy turniej szachowy

W sobotę 30 maja w świetlicy Szkoły Podstawowej nr.2 rozegrany został majowy turniej szachowy. Były to kolejne zawody z cyklu Grand Prix Obornik. Pierwsze miejsce zajął Frąckowiak Mateusz, drugie wywalczył Moliński Damian, a trzecie Zając Mirosław. Jak zwykle zawody zostały sprawnie przeprowadzone przez Pana Henryka Brodniewicza . Następny turniej już w czerwcu podczas Dni Obornik, na które organizatorzy serdecznie zapraszają.

Publikacja: 31-05-15 czytaj więcej

Wspaniała zabawa z Akademia Wesołego Sportowca

Dnia 28.05 2015 r. na boiskach wielofunkcyjnych na ul. Ks. Szymańskiego, odbyły się zawody sportowe, placówek które biorą udział w programie Obornickiego Centrum Sportu , pod nazwą Akademii Wesołego Sportowca, do których należą , m.in. uczestnicy czwartkowych zawodów:

Publikacja: 31-05-15 czytaj więcej

Piotr Reiss odwiedził najmłodszych mieszkańców Obornik

Miła niespodzianka czekała na najmłodszych mieszkańców Obornik i okolic. Wszystko za sprawą Piotra Reissa, który w środę, 27. maja odwiedził dzieci z obornickich szkół podstawowych oraz placówek przedszkolnych. Wychowanek i były piłkarz Lecha Poznań, a obecnie patron dynamicznie rozwijającej się szkółki piłkarskiej – Akademii Piłkarskiej Reissa gościł także w Gołaszynie, gdzie przekazał sprzęt sportowy.

Publikacja: 31-05-15 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN