Z ostatniej chwili:

Aktualności

DT4YOU MTB Maraton Oborniki 2015 - podziękowania

Druga edycja DT4YOU MTB Maraton Oborniki przeszła do historii. Rekord frekwencji w wyścigach głównych oraz zawodach dla najmłodszych pokazuje, że zawody w Obornikach cieszą się coraz większą popularnością. Zawody MTB w naszym mieście to największe przedsięwzięcie organizacyjne, głównie za przyczyną trasy zawodów, jej oznaczenia, zabezpieczenia. Przygotowania do maratonu tak naprawdę rozpoczęły się już jesienią ubiegłego roku kiedy to odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne.

Publikacja: 19-05-15 czytaj więcej

Medalowo dla Obornik.

17 maja zawodnicy Obornickiego Klubu Karate wzięli udział w cyklu zawodów zorganizowanych przez Polski Związek Karate w Suchym Lesie. Ich wyniki to...

Publikacja: 18-05-15 czytaj więcej

Szczypiorniak na orlikach 2015

170 młodych szczypiornistek i szczypiornistów walczyło na orlikach.

Publikacja: 18-05-15 czytaj więcej

Bieg o Puchar Złotej Pyry - ruszają zapisy

Tegoroczny obornicki półmaraton czyli Bieg o Puchar Złotej Pyry odbędzie się tradycyjnie już podczas trwających Dni Obornik. Niedziela 28 czerwca, punktualnie o godzinie 11.00 rozpocznie się popularna Złota Pyra. Podobnie jak w latach ubiegłych w ramach półmaratonu odbędą się IV Mistrzostwa Polski Samorządowców w Półmaratonie. Przy okazji zawodów biegowych odbędzie się również Rajd NW po Złotą Pyrę.

Publikacja: 14-05-15 czytaj więcej

DT4YOU MTB Maraton Oborniki - relacja

Najlepiej zorganizowana impreza w sezonie, świetna i doskonale oznakowana trasa, świetna organizacja, super nagrody, to tylko niektóre z wybranych opinii na temat pierwszej, zeszłorocznej edycji DT4YOU MTB Maraton Oborniki. Tym samym poprzeczka przed drugą edycją powędrowała organizatorom (Obornickie Centrum Sportu oraz Urząd Miejski w Obornikach) na niebotyczne wysokości.

Publikacja: 12-05-15 czytaj więcej

Uwaga - Zawody kolarskie odwołane!!!!

Obornickie Centrum Sportu informuje, że z powodu braku możliwości całkowitego wyłączenia z ruchu trasy wyścigu zawody kolarskie pn. III Mistrzostwa Obornik w Kolarstwie Szosowym - indywidualna jazda na czas planowane na dzień 16 maja br. zostają odwołane.

Publikacja: 12-05-15 czytaj więcej

Znamy zwycięzców drugiego DT4YOU MTB Maraton Oborniki - FOTO RELACJA

591 zawodników uczestniczyło w tegorocznym DT4YOU MTB Maraton Oborniki. Piękna pogoda, niekoniecznie sprzyjająca samym zawodnikom, wspaniała atmosfera, atrakcyjna trasa to wszystko dzisiaj miało miejsce w naszych Obornikach. Poniżej zamieszczamy wyniki dzisiejszego maratonu, szerszą relację przedstawimy wkrótce.

Publikacja: 09-05-15 czytaj więcej

Już jutro kolejny DT4YOU MTB Maraton Oborniki

Obornickie Centrum Sportu już po raz drugi jest organizatorem maratonu MTB. Już teraz wiadomo, że w obornickim maratonie wystartuje ponad 600 zawodników. Nowością w tym roku jest nowy 70km dystans na który zdecydowało się ponad 100 zawodników. Start planowany jest na godzinę 10.30. Zapraszamy mieszkańców Obornik do kibicowania uczestnikom tegorocznych zawodów. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Wyścigi rowerowe dla dzieci w wieku 4-8 lat przygotował OCS wspólnie z Orchidea Fitness Klub. Każdy mały rowerzysta otrzyma numer startowy, pamiątkową koszulkę ufundowaną przez sponsora tytularnego DT4YOU oraz medal.

Publikacja: 08-05-15 czytaj więcej

Papieskie bieganie i maszerowanie - czas na podziękowania

Już po raz kolejny biegacze oraz zawodnicy NW uczcili na sportowo pamięć Papieża Jana Pawła II. W ocenie zawodników i kibiców udana impreza sportowa która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Organizatorami Biegu Papieskiego i Papieskiego Rajdu NW było Obornickie Centrum Sportu oraz Urząd Miejski w Obornikach. Niemały udział w przygotowaniu rajdu NW, podobnie jak w latach poprzednich miało Stowarzyszenie NW Włóczykije pod przewodnictwem Katarzyny Janeckiej. Dziękujemy. Głównym sponsorem zawodów był największy pracodawca w Obornikach firma RUUKKI. To już kolejny rok kiedy RUUKKI wspiera imprezy sportowe w naszym mieście z myślą głównie o ich mieszkańcach.

Publikacja: 22-04-15 czytaj więcej

Zawodnicy NW uczcili pamięć JPII

Już po raz czwarty odbył się Papieski Rajd Nordic Walking. Blisko 160 zawodników maszerowało na trasie 5km aby uczcić pamięć Papieża Jana Pawła II. Po zakończonym marszu delegacje zawodników złożyły kwiaty pod pomnikiem papieża. Najliczniejsza grupa uczestnicząca w rajdzie reprezentowana była przez współorganizatora rajdu Stowarzyszenie NW Włóczykije. Nie zabrakło również licznie przybyłej grupy ze Ścinawy, która corocznie przyjeżdża do naszego miasta. Cieszy wysoka frekwencja uczestników obornickich rajdów a już 28 czerwca kolejny rajd w ramach Dni Obornik. Zapraszamy.

Publikacja: 20-04-15 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN