Z ostatniej chwili:

Aktualności

Za nami III Zimowy Rajd Nordic Walking.

Kolejna udana impreza organizowana przez stowarzyszenie \" NW Włóczykije\" za nami. III Zimowy Rajd Nordic Walking odbył się w sobotę 28 lutego.Tym razem organizatorzy zmienili miejsce startu i mety ze względu na prace leśne, tak więc wigwam w Dąbrówce Leśnej zastąpił teren MONARU w Rożnowicach.

Publikacja: 01-03-15 czytaj więcej

Poznaliśmy zwycięzców halowego turnieju piłki nożnej - WAKACJE ZIMOWE Z PIŁKĄ

W dniach od 23.02 do 27.02 w hali OCS 230 uczestników rywalizowało w trzech kategoriach wiekowych o miano najlepszej drużyny turnieju w każdej kategorii . Zawody sprawnie przeprowadził Pan Tadeusz Ratajczak , który pochwalił uczestników za ich zachowanie podczas całego turnieju i stwierdził, że warto organizować takie turnieje dla takiej grupy uczestników. Zwycięzcami turnieju zostali : w kategorii szkół podstawowych zespół AUTO WICHEREK, w kategorii gimnazjów zespół MŁODZIKI, natomiast w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zespół GRACZYKOWIE . Pamiątkowe medale zespołom wręczył dyrektor OCS Pan Jacek Okpisz.

Publikacja: 28-02-15 czytaj więcej

Ostatnie dni lodowiska...

Tylko do niedzieli 1 marca można będzie skorzystać z lodowiska. Wraz z końcem wakacji zimowych zostanie zamknięte lodowisko. Wszystkich fanów jazdy na łyżwach zachęcamy do wykorzystania tych ostatnich dni .

Publikacja: 25-02-15 czytaj więcej

Kadra Polski juniorek młodszych gościła w Obornikach.

Od niedzieli do czwartku w Obornikach gościła kadra narodowa juniorek młodszych. Prowadzony przez Tomasza Konitza zespół przygotowuje się do marcowych eliminacji do Mistrzostw Europy juniorek U-17. Rywalkami naszego zespołu będą reprezentacje Włoch i Portugalii. Eliminacje odbędą się w dniach 20-22 marca w Chorzowie. Życzymy powodzenia !!!

Publikacja: 25-02-15 czytaj więcej

Wakacje zimowe z piłką - terminarz

W załączeniu przedstawiamy terminarz na kolejne dni.

Publikacja: 24-02-15 czytaj więcej

Wakacje zimowe z piłką - terminarz i wyniki

Przedstawiamy podział na grupy, terminarz i wyniki gier w ramach Halowego Turnieju Piłki Nożnej - Wakacje zimowe z piłką, który rozgrywany jest w hali OCS w dniach 23 - 27 luty 2015.

Publikacja: 18-02-15 czytaj więcej

Memoriał Ryszarda Ciszaka

Szkolenie najmłodszych to cel jaki w życiu zawsze przyświecał wieloletniemu prezesowi Orkanu Objezierze. Ostatnia sobota to wspomnienie o Ryszardzie Ciszaku, osobie niezwykle ważnej dla całego środowiska piłkarskiego. Podczas turnieju obecna była wdowa po zmarłym prezesie Zyta Ciszak, która podziękowała organizatorom turnieju za pamięć o jej mężu. W zawodach uczestniczyły kluby Sparty Oborniki, Orlika Kaźmierz i gospodarzy Orkanu Objezierze. Orliki rozgrywali turniej systemem każdy z każdym.

Publikacja: 23-02-15 czytaj więcej

Arkadiusz Skrzypczak wygrał z wynikiem 230 kg

W niedzielne przedpołudnie 22 lutego w hali OCS w Obornikach odbyły się otwarte zawody w wyciskaniu sztangi leżąc. Była to już trzecia edycja rywalizacji siłaczy w Obornikach. W tym roku zawodnicy walczyli w czterech kategoriach: do 85 kg, do 100 kg, +100 kg i open junior do 23 lat. W zawodach wzięło udział 30 zawodników.

Publikacja: 22-02-15 czytaj więcej

Sparta wygrywa z Zagłębiem II Lubin

W zaległym spotkaniu 15 kolejki II ligi mężczyzn SKF Sparta Oborniki podejmowała Zagłębie II Lubin. Mecz odbył się w ostatni wtorek 17 lutego z uwagi na udział juniorów naszego zespołu w ¼ finału mistrzostw Polski w Płocku. Mimo nietypowej pory hala przy Obrzyckiej wypełniła się sporą rzeszą kibiców szczypiorniaka. Mecz zakończył się zwycięstwem Sparty 37-35.

Publikacja: 18-02-15 czytaj więcej

Lodowisko niezłą frajdą podczas słonecznych ferii

To kolejny dzień zimowych i jak się okazuje słonecznych ferii. Nie lada atrakcją jest nasz Biały Orlik. Przypominamy, że do godziny 14.00 każdego dnia uczniowie szkół z terenu naszej gminy mają wstęp wolny. Dla wszystkich, którzy nie potrafią jeszcze jeździć na łyżwach Obornickie Centrum Sportu przygotowało lekcje nauki pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Zapisy odbywają się na lodowisku. A już niedługo Wakacje Zimowe z Piłką. Zapraszamy.

Publikacja: 18-02-15 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN