Z ostatniej chwili:

Aktualności

Za nami Mistrzostwa Powiatu Obornickiego w szachach i warcabach szkół podstawowych...

W sobotę (24 stycznia) w SP nr 2 odbyły się mistrzostwa Powiatu Obornickiego w szachach, w kategorii szkół podstawowych. Natomiast w sobotę 7 lutego , odbyły się Mistrzostwa Powiatu Obornickiego w Warcabach.

Publikacja: 10-02-15 czytaj więcej

Młodzi piłkarze Orkanu i Sparty na podium

W sobotę w hali Obornickiego Centrum Sportu w Objezierzu odbył się Zimowy Turniej Piłki Nożnej dla chłopców urodzonych w 2001r. i młodszych. Organizatorami sobotnich zawodów były wspólnie kluby Orkanu Objezierze i Sparty Oborniki przy współudziale OCS. Do rozgrywek gościnnie dołączyły dwie drużyny Nielby Wągrowiec. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna Nielby, natomiast zacięty bój o miejsce drugie stoczyły drużyny Sparty i Orkanu.

Publikacja: 09-02-15 czytaj więcej

Juniorzy Sparty z awansem !!!

Młodzi szczypiorniści Sparty awansowali do 1/4 finału Mistrzostw Polski Juniorów. W turnieju 1/8 w Obornikach spotkały się 4 zespoły: SKF Sparta Oborniki, CKS SMS Szczecin, MOS SMS Junior Wrocław i Wybrzeże II Gdańsk. Mecze rozgrywane w hali OCS przy ul. Obrzyckiej przysporzyły sporo emocji licznie zgromadzonej publiczności.

Publikacja: 02-02-15 czytaj więcej

VIII Chrustowski Bieg Zimowy - wyniki - foto

VIII Chrustowski Bieg Zimowy za nami. Podobnie jak w roku ubiegłym zwycięzcą zawodów okazał się Oborniczanin Sebastian Nowicki z czasem 40:00. Poniżej zamieszczamy wyniki. Już wkrótce galeria.

Publikacja: 31-01-15 czytaj więcej

VIII Chrustowski Bieg Zimowy - sprawy organizacyjne

Już w najbliższą sobotę odbędzie się VIII Chrustowski Bieg Zimowy. Większość zawodników będzie w naszych zawodach uczestniczyła nie po raz pierwszy, jednak dla debiutantów tego biegu poniżej przedstawiamy kilka wskazówek organizacyjnych. Chrustowo położone jest przy drodze wojewódzkiej nr 187 na trasie Oborniki-Szamotuły. Biuro zawodów, start i meta znajdują się w Szkole Podstawowej im. Bronisława Malinowskiego. Informujemy, że w dniu zawodów nie będą już przyjmowane zgłoszenia do udziału w biegu.

Publikacja: 29-01-15 czytaj więcej

Ferie na sportowo

Obornickie Centrum Sportu zaprasza dzieci i młodzież do sportowego spędzenia wolnego czasu podczas tegorocznych ferii zimowych. Tradycyjnie już nie zabraknie turnieju piłki nożnej dla wszystkich kategorii szkolnych. Dla wszystkich którzy nie potrafią jeszcze jeździć na łyżwach przygotowane zostały lekcje nauki jazdy pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Przypominamy jednocześnie, że podczas ferii zimowych uczniowie szkół z terenu gminy Oborniki do godz. 14.00 mogą wejść na lodowisko nieodpłatnie, wystarczy mieć przy sobie legitymację szkolną.

Publikacja: 27-01-15 czytaj więcej

Kolejna wygrana Auto-Wicherka

Piłkarze drużyny Auto-Wicherek zanotowali kolejną wygraną w II lidze futsalu, tym razem pokonali zespół TS Celuloza Kostrzyn 7:1

Publikacja: 25-01-15 czytaj więcej

II miejsce SPARTY w turnieju piłki nożnej dzieci .

Młodzi piłkarze nożni Sparty zajęli II miejsce w rozgrywanym w sobotę w hali OCS turnieju o Puchar Burmistrza Tomasza Szramy, przegrywając w finale po rzutach karnych 2:1 z zespołem Stelli Luboń .

Publikacja: 25-01-15 czytaj więcej

Piłkarki ręczne SKF KPR SPARTA OBORNIKI odpadają z PUCHARU POLSKI

Po ambitnej grze piłkarki ręczne SKF KPR SPARTA Oborniki przegrały z mistrzyniami kraju i uczestnikiem tegorocznej Ligi Mistrzyń MKS SELGROS Lublin 16:41 (10:19) i tym samym odpadły z dalszych rozgrywek o Puchar Polski.

Publikacja: 21-01-15 czytaj więcej

Auto-Wicherek odpada z Pucharu Polski...

W niedziele 18 stycznia przy pełnych trybunach KS Auto-Wicherek przegrał z wicemistrzem Polski MKS Pogoń 04 Szczecin w 1/16 Pucharu Polski w futsalu 2-4(2-3)...

Publikacja: 18-01-15 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN