Z ostatniej chwili:

Aktualności

Turniej charytatywny dla Arka Mysiaka

W sobotę 17 stycznia oborniccy kibole zorganizowali przy współpracy Obornickiego Centrum Sportu charytatywny turniej piłki nożnej dla Arka Mysiaka... Fala, to pseudonim Arka od kilku lat zmaga się ze stwardnieniem rozsianym. Jego wielką pasją od zawsze był Kolejorz, którego kibicem jest po dzień dzisiejszy. Sobotnie zawody zorganizowane przez FC Oborniki to przede wszystkim wspaniała zabawa kiboli a także zaproszonych na tą okazję drużyn.

Publikacja: 18-01-15 czytaj więcej

,,Planeta Szczypiorniaka’’ – drugie starcie w III edycji.

,,Planeta Szczypiorniaka’’ rośnie w siłę. To za sprawą młodych piłkarek i piłkarzy ręcznych z gminy Oborniki, którzy pod okiem swoich trenerów, rodziców i licznego grona kibiców uczestniczyli w drugim turnieju tej edycji...

Publikacja: 18-01-15 czytaj więcej

Noworoczny turniej szachowy

W sobotę 17 styczna odbył się pierwszy z cyklu Grand Prix Obornik turniej szachowy. Noworoczny Turniej Szachowy wygrał Frąckowiak Mateusz...

Publikacja: 18-01-15 czytaj więcej

Runda rewanżowa HLPN startuje 18 stycznia

Obornickie Centrum sportu informuje, ze runda rewanżowa rozgrywek HLPN rozpocznie się w niedzielę 18.01.2015 r. Jednocześnie przypominamy o konieczności dokonania II raty opłaty startowej w terminie do 15.01.2015 na numer konta 67 1020 4128 0000 1102 0006 9252...Szczegółowe informacje dotyczące Halowej Ligi Piłki Nożnej znajdują się na naszej stronie pod zakładką HLPN.

Publikacja: 13-01-15 czytaj więcej

Wakacje Zimowe z Piłką - Halowy Turniej Piłki Nożnej!!

Obornickie Centrum Sportu zaprasza dzieci oraz młodzież na coroczny wakacyjny turniej piłki nożnej halowej. Regulamin oraz karta zgłoszeniowa znajdują się w plikach poniżej. Karty zgłoszeniowe dostarczyć należy do 30 stycznia 2015r. do biura OCS lub na hale OCS ul. Obrzycka 88. Więcej informacji pod nr. 61 29 60906 lub w biurze OCS.

Publikacja: 13-01-15 czytaj więcej

WOŚP 2015

W niedziele 11 stycznia w hali Obornickiego Centrum Sportu po raz kolejny już grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Zapraszam do obejrzenia mini galerii z tego wydarzenia.

Publikacja: 12-01-15 czytaj więcej

W weekend w hali Obornickiego Centrum Sportu swoje mecze rozegrały drużyny K.S. AUTO WICHEREK oraz SKF KPR SPARTA OBORNIKI..

W niedziele 11 stycznia w ramach 8 kolejki II ligi futsalu K.S. Auto Wicherek pokonał w meczu na szczycie KS CREDO FUTSAL Piła 5-0 i tym samym umocnił się na pozycji lidera. Natomiast dzień wcześniej na I ligowe parkiety powróciły piłkarki ręczne obornickiej Sparty. Niestety nasza drużyna przegrała z AZS ŁĄCZPOL AWFiS Gdańsk 23-32.

Publikacja: 12-01-15 czytaj więcej

Co nas czeka w 2015 roku

Obornickie Centrum Sportu podobnie jak w latach poprzednich przygotowało wiele atrakcji sportowych dla mieszkańców naszej gminy i nie tylko. Pragniemy już dzisiaj zaprosić wszystkich na festiwal biegów, które stały się wizytówką Obornik. Najbliższe zawody już 31 stycznia w Chrustowie. Wiosenny sezon biegowy rozpoczniemy 19 kwietnia Biegiem Papieskim na dystansie 10 km. Obornicki półmaraton czyli Bieg o Puchar Złotej Pyry tradycyjnie już odbędzie się podczas Dni Obornik 28 czerwca.

Publikacja: 09-01-15 czytaj więcej

Wypoczywaj aktywnie na lodowisku

Obornickie Centrum Sportu zaprasza do aktywnego spędzania czasu wolnego na lodowisku, które znajduje się przy ul. Obrzyckiej.

Publikacja: 05-01-15 czytaj więcej

Wygrana Autowicherka

Halowi piłkarze nożni Autowicherek odnieśli kolejne zwycietwo w meczu ligowym rozegranym w niedzielę w hali OCS Oborniki.

Publikacja: 05-01-15 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN