Z ostatniej chwili:

Aktualności

Wyniki niedzielnej kolejki HLPN

W niedzięlę 7 grudnia rozegrano kolejną serię spotkań w ramach Halowej Ligi Piłki Nożnej. Wyniki i aktualna tabela poniżej:

Publikacja: 07-12-14 czytaj więcej

Okres zimowy na naszych obiektach

W okresie zimowy ulegają zmianie godziny funkcjonowania boisk wielofunkcyjnych. W związku z działalnością lodowiska, nieczynne będą boiska przy ul. Obrzyckiej. W chwili obecnej trwają prace zmierzające do otwarcia nowego sezonu na Białym Orliku. W przypadku sprzyjających warunków pogodowych obornickie lodowisko zostanie uruchomione 13 grudnia. Oczywiście wcześniej informacja o otwarciu zostanie zamieszczona na stronie internetowej. Dla wszystkich chętnych grup zorganizowanych czynne będą boiska przy ul. Ks. Szymańskiego od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-20.00. W soboty i niedziele tylko po uprzedniej rezerwacji.

Publikacja: 04-12-14 czytaj więcej

Złoto dla Juniorów Auto Wicherek

W sobotę 29 listopada Klub Sportowy Auto Wicherek zorganizował \"Mikołajkowy Turniej Futsalowy\" dla rocznika 2002 i młodsi. W turnieju uczestniczyło 6 drużyn: SP ROŻNOWO, SP OBJEZIERZE, SP CHRUSTOWO, SP DĘBINKA POZNAŃ oraz KORONA ZAKRZEWO.

Publikacja: 01-12-14 czytaj więcej

Wyniki VII kolejki HLPN

W niedzięlę 30 listopada rozegrano VII kolejkę spotkań w ramach Halowej Ligi Piłki Nożnej. Wyniki i aktualna tabela poniżej:

Publikacja: 30-11-14 czytaj więcej

Kolejny udany start obornickich karateków

W minioną sobotę trenowani przez Tomasza Wosickiego zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział w XV Międzynarodowym Turnieju Karate CUPRUM CUP, który odbył się w Legnicy. W zawodach tych rywalizowało ze sobą ponad 200 zawodników z 32 klubów z całego kraju oraz silne reprezentacje Niemiec i Włoch.

Publikacja: 24-11-14 czytaj więcej

Wyniki VI kolejki HLPN

W niedzięlę 23 listopada rozegrano V kolejkę spotkań w ramach Halowej Ligi Piłki Nożnej. Wyniki i aktualna tabela poniżej:

Publikacja: 23-11-14 czytaj więcej

Medalowo dla karateków z Obornik

W niedzielę 16 listopada podopieczni trenera Tomasz Wosickiego brali udział w II Ogólnopolskim Turnieju Karate RAVEN CUP, który odbył się w Kórniku. Nasi oborniccy karatecy rywalizując z ponad czterystoma zawodnikami z kilkudziesięciu klubów spisali się znakomicie stając aż 18 razy na podium.

Publikacja: 23-11-14 czytaj więcej

Mikołajkowy Turniej Szachowy

Wszystkich miłośników rozgrywek szachowych zapraszamy na kolejny w tym roku turniej, który odbędzie się 6 grudnia w stołówce Szkoły Podstawowej nr 2 w Obornikach. Początek o godzinie 9.30. Zapisów można dokonywać za pośrednictwem specjalnie przygotowanego formularza zapisów dostępnego poniżej. W zawodach mogą uczestniczyć zarówno uczniowie jak i dorośli. Szczegółowe informacje można uzyskać w biurze Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Objezierskiej 2 lub pod numerem telefonu 61 29 60 906. Zapraszamy.

Publikacja: 20-11-14 czytaj więcej

Wyniki V kolejki HLPN

W niedzięlę 16 listopada rozegrano V kolejkę spotkań w ramach Halowej Ligi Piłki Nożnej. Wyniki i aktualna tabela poniżej:

Publikacja: 16-11-14 czytaj więcej

Bieg Niepodległości - przeżyjmy to raz jeszcze

Organizatorzy Biegu Niepodległości przygotowali film z przebiegu tegorocznych zawodów. Przypomnijmy w zawodach uczestniczyła rekordowa liczba zawodników blisko 700. Według opinii Oborniczan to najlepsza w tym roku impreza biegowa zorganizowana w naszym mieście. Przeżyjmy to raz jeszcze...

Publikacja: 14-11-14 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN