Z ostatniej chwili:

Aktualności

Harmonogram sobotnich gier w ramach GPX Obornik w piłce nożnej halowej

W sobotę 11 stycznia w hali przy Obrzyckiej odbędzie się drugi turniej w ramach GPX Obornik w piłce nożnej halowej. Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 11.00. Poniżej zamieszczony jest harmonogram gier.

Publikacja: 10-01-20 czytaj więcej

Chrustowski Bieg Zimowy - biegi szkolne

Tydzień pozostał do zimowego biegania w Chrustowie. Zapisy do biegu głównego kończą się 6 stycznia, po tym terminie nie będzie możliwości dopisania się do listy startujących. Podobnie jak w latach poprzednich po starcie biegu głównego odbędą się zawody dla uczniów szkół podstawowych. Zapisy do biegu odbywać się będą w dniu zawodów. Szczegóły dotyczące rywalizacji najmłodszych znajdują się w regulaminie, zamieszczonym poniżej.

Publikacja: 03-01-20 czytaj więcej

Zapraszamy do udziału w drugim turnieju w ramach GPX Obornik

Już 11 stycznia odbędzie się kolejny turniej w ramach GPX Obornik w piłce nożnej halowej. Zgłoszenia do rozgrywek należy dokonać poprzez przesłanie zgłoszenia na adres ocs@oborniki.pl W turnieju może wziąć udział maksymalnie dziesięć drużyn. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń oraz data wpływu środków na rachunek Obornickiego Centrum Sportu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 9 stycznia do godziny 10.00. W przypadku osiągnięcia limitu dziesięciu drużyn, informacja zostanie zamieszczona na stronie. Szczegółowe informacje dotyczące turnieju znajdują się w regulaminie.

Publikacja: 31-12-19 czytaj więcej

Grzegorz Grzywacz zwycięzcą Szachowego GPX Obornik

W dniu 15 grudnia odbył się Mikołajkowy Turniej Szachowy, ostatni w ramach tegorocznego Szachowego GPX Obornik. Najlepsi zawodnicy turnieju oraz klasyfikacji generalnej zostali nagrodzeni pucharami oraz zegarami szachowymi. Nagrody ufundował główny organizator Obornickie Centrum Sportu. Poniżej klasyfikacja Turnieju Mikołajkowego oraz GPX. Organizatorzy dziękują za pomoc w organizacji tegorocznych turniejów Laboratorium Logiki oraz Panu Henrykowi Brodniewiczowi.

Publikacja: 16-12-19 czytaj więcej

Mikołajkowy Turniej Szachowy - zapisy

Już w najbliższą niedzielę 15 grudnia w sali konferencyjnej Centrum Rekreacji Oborniki odbędzie się kolejna edycja Mikołajkowego Turnieju Szachowego. Początek zawodów planowany jest na godzinę 9.30. Ostatni turniej szachowy w tym roku będzie jednocześnie zakończeniem zmagań w ramach Szachowego GPX Obornik. Najlepsi zawodnicy w klasyfikacji generalnej zostaną uhonorowani nagrodami rzeczowymi, ufundowanymi przez Obornickie Centrum Sportu. Poniżej znajduje się link do zapisów. Zapraszamy.

Publikacja: 09-12-19 czytaj więcej

XIII Chrustowski Bieg Zimowy - zapisy od 5 grudnia

Już tylko tydzień pozostał do rozpoczęcia zapisów do XIII Chrustowskiego Biegu Zimowego. Zawody odbędą się 11 stycznia, tradycyjnie na dystansie 12km. Trasa nie ulega zmianie, zawodnicy odwiedzą miejscowości Żukowo, Górka, Ślepuchowo, start i meta oczywiście usytuowane będą w Szkole Podstawowej im. B. Malinowskiego w Chrustowie. Organizatorzy ustalili limit uczestników, maksymalnie w zawodach weźmie udział 300 biegaczy. Jako zawody towarzyszące odbędą się biegi szkolne, szczegóły zostaną zamieszczone wkrótce.

Publikacja: 29-11-19 czytaj więcej

Minimaxx Sofa i Kos Bud najlepsi w pierwszym turnieju GPX

W niedzielę w hali OCS przy Obrzyckiej odbył się pierwszy turniej w ramach GPX Obornik w piłce nożnej halowej. Zainteresowanie rywalizacją okazało się bardzo duże, do pierwszego turnieju zgłosiło się 13 drużyn. Zgodnie z ustaleniami regulaminowymi w turnieju mogło wziąć udział maksymalnie 10 drużyn. Już w styczniu odbędzie się kolejna potyczka w ramach obornickiego GPX. Poniżej zamieszczamy klasyfikację końcową w dwóch grupach. Dokładny termin kolejnego turnieju zostanie podany wkrótce.

Publikacja: 18-11-19 czytaj więcej

Rozpoczynamy GPX Obornik w piłce nożnej halowej

Już w najbliższą niedzielę 17 listopada odbędzie się pierwszy turniej w ramach GPX Obornik w piłce nożnej halowej. W ramach GPX odbędą się cztery turnieje, trzy kwalifikacyjne i jeden finałowy. W czwartym turnieju wezmą udział drużyny, które w eliminacjach uzbierają największą ilość punktów. Organizatorem turnieju jest Obornickie Centrum Sportu, odpowiedzialnym za przeprowadzenie rozgrywek jest firma Sebateam. W załączeniu przedstawiony jest harmonogram gier oraz inne dokumenty niezbędne do udziału w zawodach. Każdy zawodnik zobowiązany jest do dostarczenia przed rozgrywkami zgody na udział oraz na przetwarzanie danych osobowych.

Publikacja: 15-11-19 czytaj więcej

Bieg Niepodległoci - dziękujemy

W dniu wczorajszym odbyła się dziesiąta edycja Biegu Niepodległości. Do rywalizacji w biegu głównego na dystansie 5 i 10 km stanęło 1040 zawodników. Wcześniej rywalizowały dzieci i młodzież w różnych kategoriach wiekowych. Zwycięzcami na dystansie 10km okazali się Rozalia Gapska z Pęckowa oraz Emil Dobrowolski z Chotomowa. W rywalizacji na 5km najlepsza okazała się Agnieszka Kijak z Robakowa oraz Arnold Perez ze Stalowej Woli. Każdy zawodnik tradycyjnie otrzymał pamiątkowy medal, koszulkę oraz posiłek regeneracyjny. Podobnie jak w latach poprzednich na linii startu pojawili się podopieczni Stowarzyszenia Przyjaciel oraz uczniowie Zespołu Szkół w Kowanówku.

Publikacja: 12-11-19 czytaj więcej

Bieg Niepodległości - zapraszamy do biura zawodów

Wszystkich uczestników tegorocznego Biegu Niepodległości zapraszamy do biura zawodów w niedzielę - 10 listopada od godziny 10.00 do 13.00 oraz w dniu biegu od godziny 7.00 do 10.15. Biuro zawodów znajduje się w Zespole Szkół im. gen. T. Kutrzeby przy ul. Ks. Szymańskiego. Na indywidualnych kontach zawodników znajduje się upoważnienie do odbioru pakietu przez inną osobę. Zawodnik upoważnienie powinien wydrukować, podpisać i wówczas może przekazać innej osobie, która na tej podstawie odbierze pakiet. Nie będę respektowane inne formy upoważnień. W przypadku dzieci, pakiet musi odebrać rodzic, obecność dziecka nie jest konieczna. Przypominamy program zawodów:

Publikacja: 08-11-19 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN