Z ostatniej chwili:

Aktualności

Medalowe dziewczyny z Obornickiego Klubu Karate

W sobotę 25 października w Legnicy odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców w Karate WKF. Ta najważniejsza pod względem sportowym impreza dla zawodników trenujących karate w wieku od 14 do 21 lat w Polsce zgromadziła ponad 300 uczestników z 49 klubów.

Publikacja: 05-11-14 czytaj więcej

710 uczestników Biegu Niepodległości

W dniu dzisiejszym została zamknięta lista uczestników tegorocznego Biegu Niepodległości. Chętnych do udziału w obornickich zawodach było o wiele więcej. Ostatecznie względy bezpieczeństwa zdecydowały, że w obornickim Biegu Niepodległości weźmie udział 710 zawodników.

Publikacja: 03-11-14 czytaj więcej

Uwaga - limit 700 zawodników dla Biegu Niepodległości

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi zawodami organizatorzy kierując się względami bezpieczeństwa oraz ustaleniami z służbami porządkowymi ustalają limit uczestników tegorocznego Biegu Niepodległości. W zawodach będzie mogło uczestniczyć 700 zawodników.

Publikacja: 27-10-14 czytaj więcej

Trzecia kolejka HLPN za nami

W niedzielne przedpołudnie w hali OCS przy ul. Obrzyckiej rozegrane zostały mecze III kolejki Halowej Ligi Piłki Nożnej. W ekstraklasie na prowadzeniu jest drużyna Browary Trójka, natomiast w I lidze przewodzi zespół Underground. Poniżej wyniki III kolejki oraz terminarz na listopad.

Publikacja: 26-10-14 czytaj więcej

Dziewczyny na medal

W sobotę 11 października zawodnicy Obornickiego Klubu Karate wzięli udział w odbywających się w Stargardzie Szczecińskim Mistrzostwach Polski Karate Shotokan. Najważniejsze dla trenujących styl karate shotokan zawody zgromadziły wszystkich członków kadry narodowej a także tych, którzy chcieli by się do niej dostać łącznie ponad 280 sportowców z 31 klubów.

Publikacja: 26-10-14 czytaj więcej

Wyniki II kolejki HLPN

W drugiej kolejce HLPN padły następujące wyniki:

Publikacja: 19-10-14 czytaj więcej

Wyniki I kolejki HLPN

W niedzielę rozegrano I kolejkę spotkań HLPN. Padły następujące wyniki: Hakuna – Agro 4:1 Meduza – Askon 1:4 Monar – Gorzka 2:2 CO Bogdanowo – Helvetia 2:1 Cotta – Underground 1:2

Publikacja: 13-10-14 czytaj więcej

Rusza nowy sezon HLPN

W najbliższą niedzielę 12.10 2014 roku rusza kolejny sezon rozgrywek Halowej Ligi Piłki Nożnej, której organizatorem jest Obornickie Centrum Sportu. W tym sezonie w ekstralidze rywalizować będzie 9 drużyn, natomiast w I lidze zaprezentuje się 8 zespołów. Mecze będą rozgrywane w niedzielę w hali OCS przy ul. Obrzyckiej.

Publikacja: 08-10-14 czytaj więcej

Superpuchar dla DPM

W niedzielne popołudnie w hali OCS przy ul. Obrzyckiej rozegrany został mecz Superpuchar Halowej Ligi Piłki Nożnej. Punktualnie o godzinie 15.30 na boisko wybiegły drużyny Słoneczny Patrol oraz DPM.

Publikacja: 05-10-14 czytaj więcej

Zapraszamy na Suerpuchar

Już najbliższą niedzielę w hali OCS przy ul. Obrzyckiej odbędzie się walka Superpuchar Halowej Ligi Piłki Nożnej. Punktualnie o godzinie 15.30 na boisko wybiegną drużyny Słoneczny Patrol oraz DPM. Serdecznie zapraszamy.

Publikacja: 02-10-14 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN