Z ostatniej chwili:

Aktualności

Kolejna wygrana Sparty

W drugiej kolejce IV ligi obornicka Sparta pokonała w wyjazdowym spotkaniu Grom Plewiska 3:2 i z dorobkiem 6 punktów zajmuje drugie miejsce w tabeli. Udany początek sezonu podopiecznych Mariusza Drewicza zwiastuje wiele emocji podczas spotkań przy ul. Objezierskiej. Już w najbliższą sobotę Sparta podejmuje GKS Dopiewo. Zapraszamy.

Publikacja: 17-08-14 czytaj więcej

II Mistrzostwa Obornik w Kolarstwie Szosowym

W dniu dzisiejszym pragniemy zaprosić wszystkich miłośników dwóch kółek do udziału w II Mistrzostwach Obornik w Kolarstwie Szosowym. Zawody podobnie jak w roku ubiegłym będą miały formę indywidualnej jazdy na czas. Mistrzostwa odbędą się 13 września, start o godzinie 11.00 - Oborniki ul. Wybudowanie. Trasa mierząca ok. 13 km będzie przebiegać po starcie w kierunku miejscowości Nowołoskoniec i Bąbliniec, tam nawrót przy punkcie sędziowskim i powrót po tej samej trasie.

Publikacja: 16-08-14 czytaj więcej

Zapraszamy sympatyków piłki ręcznej

Już w najbliższą środę 13 sierpnia o godzinie 17.00 w hali OCS przy ul. Obrzyckiej będzie można zobaczyć mecz drużyn ekstraklasy piłki ręcznej. Do Obornik przyjadą drużyny Śląska Wrocław i Nielby Wągrowiec. Spotkanie odbędzie się w ramach przygotowań do nowego sezonu. Z pewnością będzie to nie lada gratka dla sympatyków obornickiego szczypiorniaka. Zapraszamy.

Publikacja: 12-08-14 czytaj więcej

Inauguracja IV Ligi

Już dzisiaj o g. 17.00 na stadionie Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Objezierskiej Obornicka Sparta zainauguruje rozgrywki IV ligi gr. północ. W pierwszej kolejce Spartanie podejmować będą Huragan Pobiedziska. Godzinę wcześniej w Objezierzu odbędzie się kolejne spotkanie kontrolne Orkanu Objezierze, który w dniu dzisiejszym podejmuje juniorów Tarnovii Tarnowo Podgórne. Zapraszamy.

Publikacja: 09-08-14 czytaj więcej

Flayboard na kąpielisku w Obornikach

W środowe popołudnie na kąpielisku miejskim w Obornikach odbyła się letnia impreza - Beach Party, której organizatorami były Obornickie Centrum Sportu oraz Obornickie Stowarzyszenie Wodniackie \"Aplaga\".

Publikacja: 31-07-14 czytaj więcej

Zapraszamy na Żwirki

Już dzisiaj o godzinie 16.00 rozpocznie się na obornickim kąpielisku festyn podczas którego odbędzie się turniej siatkówki plażowej, wszyscy chętni będą mogli skorzystać z wodnego latania a muzycznie napędzać nas będzie DJ Matthew Clarck. Należy spodziewać się kolejnego upalnego dnia, tym bardziej wszystkich zapraszamy na chwilę mokrego wytchnienia.

Publikacja: 30-07-14 czytaj więcej

Sparta przygotowuje się do nadchodzącego sezonu

Od dwóch tygodni piłkarze nożni obornickiej Sparty przygotowują się do nowego sezonu rozgrywkowego o mistrzostwo IV ligi, który zainaugurowany zostanie 9 sierpnia. Zespół trenuje na boisku OCS Oborniki, a trener Mariusz Drewicz ma do dyspozycji 20 osobową kadrę zawodników.

Publikacja: 27-07-14 czytaj więcej

Mistrzowskie tytuły dla karateków z Obornik

W niedzielę 20 lipca dwóch zawodników Obornickiego Klubu Karate, Paweł Przewoźny i Wojtek Kulikowski wzięło udział w międzynarodowym turnieju karate, który pod nazwą I Otwartych Mistrzostw Świata Karate-do SWO/IJKA czyli Shotokan World Organization i International Japan Karate-do Association odbywał się w Poznaniu.

Publikacja: 25-07-14 czytaj więcej

Tłumy na obornickich Żwirkach

Panujące od kilku dni upały sprawiają, że wiele osób chce skorzystać nie tylko z kąpieli słonecznych ale także szuka ochłody w wodzie. Idealnym do tego miejscem jest Obornickie Kąpielisko Miejskie czyli popularne Żwirki.

Publikacja: 21-07-14 czytaj więcej

W wakacje gwarno na obiektach OCS

Od trzech tygodni mamy wakacje a więc czas urlopowych wypoczynków najczęściej związanych z wjazdem poza miasto. Wydawałoby się, że jest to również czas mniejszej aktywności fizycznej społeczeństwa. Okazuje się, że jest inaczej i to z pewnością w Obornikach.

Publikacja: 21-07-14 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN