Z ostatniej chwili:

Aktualności

Ponad 40 zawodników zagrało w turnieju tenisowym

Popularność tenisa ziemnego w naszym mieście zwiększa się z każdym rokiem. Dowodem na to jest udział coraz większej liczby zawodników w tenisowych turniejach organizowanych w Obornikach. Kolejny raz sympatycy tenisa mogli sprawdzić swoje umiejętności na kortach OCS Oborniki, bowiem w dniu 5 lipca został zorganizowany otwarty turniej tenisa ziemnego. Do zawodów zgłosiło się ponad 40 zawodników, którzy rywalizowali w czterech kategoriach wiekowych w singlu oraz w deblu.

Publikacja: 21-07-14 czytaj więcej

Upalne Żwirki

Obornickie Kąpielisko Miejskie w ostatnich dniach stało się wytchnieniem dla mieszkańców naszej gminy. Upalne dni sprawiły, że nie brakuje chętnych do wypoczynku na popularnych Żwirkach. Tradycyjnie już obok kąpieli w wodzie na kąpielisku można wypożyczyć sprzęt pływający, zagrać w siatkówkę plażową a dla najmłodszych przygotowany jest również plac zabaw. Wszyscy, którzy odwiedzili kąpielisko z pewnością zauważyli trwające prace budowlane.

Publikacja: 07-07-14 czytaj więcej

Złota Pyra 2014 - Dziękujemy

W minioną niedzielę odbył się kolejny obornicki półmaraton czyli Bieg o Puchar Złotej Pyry oraz Rajd Nordic Walking po Złotą Pyrę. Bieg ukończyło 396 zawodników, natomiast w rajdzie wzięło udział blisko 100 miłośników tej konkurencji. Zwycięzcą biegu okazał się Oborniczanin Dariusz Szrama. Jednak zwycięzcami okazali się wszyscy zarówno zawodnicy jak i organizatorzy niedzielnych zawodów. W tym miejscu należy złożyć podziękowania wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji zawodów. Organizatorzy kierują szczególne podziękowania pod adresem sponsorów biegu:

Publikacja: 01-07-14 czytaj więcej

Złota Pyra - Wyniki - Galeria

Poniżej zamieszczamy wyniki oraz zdjęcia z dzisiejszego biegu. Obszerna relacja z imprezy zostanie zamieszczona już niebawem. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przybycie.

Publikacja: 29-06-14 czytaj więcej

Już jutro po Złotą Pyrę

Już jutro punktualnie o godzinie 11.00 z obornickiego Rynku na trasę półmaratonu wyruszą biegacze, kilka minut później rozpoczną rajd zawodnicy Nordic Walking na dystansie 6 km. Przypominamy, że biuro zawodów czynne jest od godziny 7.00 do 10.00 na Rynku. Niedziela w naszym mieście to również ostatni dzień trwających od tygodnia Dni Obornik. Informujemy, że nie będzie możliwości parkowania na Rynku, najdogodniejsze miejsca znajdować się będą przy ul. Objezierskiej gdzie znajduje się siedziba Obornickiego Centrum Sportu, tam też zorganizowany będzie depozyt oraz szatnie dla uczestników jutrzejszych zawodów.

Publikacja: 28-06-14 czytaj więcej

Finał Obornickiej Ligi Mistrzów

Finał Obornickiej Ligi Mistrzów odbędzie się 26 czerwca - czwartek o godz. 19.00 na boisku przy ul. Objezierskiej a nie jak pierwotnie planowano przy ul. Obrzyckiej. Zapraszamy

Publikacja: 24-06-14 czytaj więcej

Zapraszamy na ŻWIRKI

Od wtorku 24 czerwca rusza sezon kąpielowy na obornickich Żwirkach. Kąpielisko miejskie czynne będzie codziennie w godzinach 11.00-19.00. W tych godzinach organizator kąpieli zapewnia obsługę ratowniczą, czynna będzie również wypożyczalnia sprzętu wodnego oraz punkt gastronomiczny. Wszystkich miłośników plażowania zapraszamy na ul. Kowanowską.

Publikacja: 24-06-14 czytaj więcej

Już za tydzień Złota Pyra

Rozpoczynający się tydzień będzie dla wszystkich Oborniczan niezwykle wyjątkowy. To początek święta naszego miasta. Wiele atrakcji, koncertów, tradycyjne Wianki to bez wątpienia wydarzenia na które wszyscy czekamy. Dla sportowców jednak najważniejszym wydarzeniem będzie Bieg o Puchar Złotej pyry oraz Rajd NW po Złotą Pyrę. Start obornickiego półmaratonu 29 czerwca punktualnie o godzinie 11.00 z Rynku. Kilka minut później na trasę wyruszą zawodnicy NW. Wszystkich niezdecydowanych zapraszamy do udziału, zapisy oraz inne informacje o półmaratonie na www.biegi.oborniki.pl

Publikacja: 22-06-14 czytaj więcej

Czwratek - obiekty nieczynne

W najbliższy czwartek tj. 19 czerwca obiekty sportowe będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

Publikacja: 18-06-14 czytaj więcej

Remo Słoneczny Patrol zwycięzcą HLPN

W miniony weekend w hali OCS przy ul. Obrzyckiej rozegrana została ostatnia kolejka Halowej Ligi Piłki Nożnej. Do samego końca rozgrywek toczyła się zacieta walka o I miejsce.

Publikacja: 11-06-14 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN