Z ostatniej chwili:

Aktualności

PIERWSZA SPORTOWA OLIMPIADA INTEGRACYJNA

W niedziele 15.06.2014 r. w hali Obornickiego Centrum Sportu na ul. Obrzyckiej odbyła się Pierwsza Sportowa Olimpiada Integracyjna zorganizowana przez Stowarzyszenie \"Przyjaciel\", świetlica \"Promyk\", świetlica \"Iskierka\", Warsztaty zajęciowe we Wiardunkach. Pomysłodawcą Olimpiady jest Michał Włudarczak - rehabilitant oraz zawodnik klubu SKF KPR SPARTA OBORNIKI.

Publikacja: 15-06-14 czytaj więcej

Turniej Firm na Orliku

W sobotę 14.06.2014r. na boisku Orlik przy ul. Obrzyckiej w Obornikach odbyła się druga edycja Turnieju Piłki Nożnej „Firmy dla Żaków”. Celem imprezy było zebranie pieniędzy na wyjazd grup młodzieżowych obornickiej Sparty na obóz sportowy. W turnieju wystartowało 10 zespołów. O najwyższe trofeum rywalizowały drużyny: Biedronka, MBN Nadstaga, Pomax, Skanem Poznań, Cotta Polsterwerke, Błysk, Askon, Meduza, Ruukki. Swoją reprezentację wystawił także Tydzień Obornicki.

Publikacja: 15-06-14 czytaj więcej

Akademia Wesołego Sportowca - Orlik

Kończymy kolejny tydzień zmagań Akademii Wesołego Sportowca na Orliku. Od poniedziałku do piątku spotykamy się z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym oraz przedszkolnym z placówek Zespołu Szkół- Szkoły Podstawowej nr 4 im. UNICEF oraz Akademii Wiedzy i Zabawy, które regularnie uczestniczą w naszych zajęciach. Naszym priorytetem jest przede wszystkim dobra zabawa i uśmiech na twarzach naszych pociech.

Publikacja: 13-06-14 czytaj więcej

Upalna Przedszkoliada

Tym razem Przedszkoliada odbyła się ku zadowoleniu kilkuset przedszkolaków z naszej gminy. W pierwotnym terminie na przeszkodzie stanęła pogoda. Poniedziałkowa Przedszkoliada przebiegała w skrajnie przeciwnych warunkach pogodowych, jednak upalne przedpołudnie nie zburzyło dobrej zabawy najmłodszych. Tradycyjnie już dzieci uczestniczyły w przedstawieniu teatralnym, zawodach sportowych, pokazie wozów specjalistycznych straży pożarnej, policji i straży miejskiej. Oczywiście największą radością dla najmłodszych okazały się dmuchane zamki i zjeżdżalnie.

Publikacja: 11-06-14 czytaj więcej

Wyniki sobotnio-niedzielnej kolejki HLPN

W miniony weekend znów mogliśmy obserwować zmagania zespołów futsalowych, które rywalizują w ramach HLPN. Podobnie jak tydzień temu mecze rozegrane zostały w sobotę 7 czerwca i w niedzielę 8 czerwca. Wyniki gier poniżej:

Publikacja: 04-06-14 czytaj więcej

Uwaga - dzisiejsza Przedszkoliada odwołana

Informujemy, że planowana na dzisiaj Przedszkoliada z powodu warunków pogodowych zostaje odwołana. Jednocześnie organizatorzy wyznaczyli kolejny termin tj. 9 czerwca - poniedziałek. Wszystkie placówki, które zamierzają uczestniczyć w poniedziałkowej zabawie proszone są o potwierdzenie swojej obecności do jutra do godziny 14.00. tel. 61 29 60 906, 697 907 743 lub piotr.ocs@oborniki.pl Za utrudnienia przepraszamy.

Publikacja: 03-06-14 czytaj więcej

Wyniki sobotnio-niedzielnej kolejki HLPN

Kolejne mecze futsalu, które rozegrane zostały w ramach HLPN w miniona sobotę i niedzielę przyniosły kolejne ciekawe i zaskakujące rezultaty. Wyniki gier poniżej:

Publikacja: 28-05-14 czytaj więcej

200 młodych szczypiornistek i szczypiornistów walczyło na orlikach

Rekordowa ilość uczestników brała udział w turnieju eliminacyjnym ,,Szczypiorniak na Orlikach”. 3 edycja zawodów sygnowanych przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce w Obornikach wzbudziło szerokie zainteresowanie.

Publikacja: 31-05-14 czytaj więcej

Planeta Szczypiorniaka w Chrustowie

W poniedziałek 19.05.2014 w Szkole Podstawowej im. Bronisława Malinowskiego odbył się czwarty już turniej piłki ręcznej z cyklu „Planeta Szczypiorniaka. Do rywalizacji stanęło osiem drużyn ze szkół podstawowych gminy Oborniki z klas piątych i młodszych. Były to trzy drużyny Szkoły Podstawowej nr 2, dwie drużyny Szkoły Podstawowej w Chrustowie, drużyna Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej nr 4 i Szkoły Podstawowej w Rożnowie.

Publikacja: 26-05-14 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN