Z ostatniej chwili:

Aktualności

Paweł Przewoźny najlepszy w Europie

Przez dwa dni 24 i 25 maja w hali Arena w Poznaniu rywalizowali ze sobą zawodnicy podczas Mistrzostw Europy Karate FSKA. W zawodach tych brali udział także trenowani przez Tomasza Wosickiego sportowcy z Obornickiego Klubu Karate, którzy na tych mistrzostwach wspólnie z Wielkopolskim Związkiem Karate WKF reprezentowali barwy naszego kraju.

Publikacja: 26-05-14 czytaj więcej

Wyniki sobotnio-niedzielnej kolejki HLPN

W tym tygodniu mecze HLPN rozegrane zostały w sobotę 24 maja i w niedzielę 25 maja. Kibice obejrzeli ciekawe mecze z wieloma bramkami. Wyniki gier poniżej:

Publikacja: 21-05-14 czytaj więcej

DT4YOU MTB MARATON OBORNIKI – Wspólny sukces

Wyścig kolarski MTB odbył się w Obornikach po raz pierwszy. Oprócz wyścigu głównego MEGA odbył się wyścig MINI oraz wyścigi dla dzieci, jednym słowem była to impreza dla każdego. Ogółem w imprezie brało udział ok.400 uczestników. Wiele podziękowań i słów uznania za perfekcyjną wręcz organizację tej sportowej imprezy napływają do OCS od uczestników z całej Polski.

Publikacja: 21-05-14 czytaj więcej

Wyniki gier HLPN z niedzieli 18.05.2014.

Kolejna seria meczów futsalu w ramach rozgrywek HLPN odbyła się w niedzielę 18 maja. w hali OCS przy ul. Obrzyckiej toczyły się pojedynki ekstraklasy i I ligi. Wyniki spotkań poniżej:

Publikacja: 14-05-14 czytaj więcej

WYNIKI - GALERIA DT4YOU MTB MARATON OBORNIKI

Poniżej podajemy wyniki dzisiejszych zawodów. Relacja już niebawem...

Publikacja: 17-05-14 czytaj więcej

Mateusz Frąckowiak wygrał Majowy Turniej Szachowy

Turnieje szachowe w Obornikach wpisały się już na stałe do kalendarza sportowego w naszym mieście. Kolejne potyczki szachistów odbyły się 11 maja w ramach Majowego Turnieju Szachowego. Tradycyjnie zawody odbyły się w gościnnych progach Szkoły Podstawowej nr 2 w Obornikach.Turniej rozgrywany był w systemie kołowym (rundowym) i każdy z zawodników rozegrał w turnieju po jednej partii ze wszystkimi przeciwnikami.

Publikacja: 12-05-14 czytaj więcej

Wyniki gier HLPN z niedzieli 11.05.2014.

W niedzielę 11 maja w hali OCS Oborniki rozegrana została kolejna seria meczów futsalu w ramach Halowej Ligi Piłki Nożnej. Poniżej przedstawiamy wyniki gier:

Publikacja: 07-05-14 czytaj więcej

Rajd Nordic Walking po Złotą Pyrę

29 Czerwca Obornickie Centrum Sportu wspólnie z Głównym Sponsorem firmą RUUKKI oraz Stowarzyszeniem NW Włóczykije zaprasza wszystkich do udziału w Rajdzie Nordic Walking po Złotą pyrę. Zostały już uruchomione zapisy. Start rajdu nastąpi z obornickiego Rynku punktualnie o godzinie 11.10. Uczestnicy rajdu będą mieli do pokonania dystans 6 km. Dla wszystkich uczestników przygotowane zostaną specjalnie na tą okazję wykonane medale. Na wszystkich, którzy ukończą rajd czekać będzie smażona kiełbasa oraz wielkopolska pyra z gzikiem. Zapraszamy do Obornik.

Publikacja: 08-05-14 czytaj więcej

Bieg o Puchar Złotej Pyry - ruszają zapisy

Wszystkich miłośników biegania zapraszamy ponownie w tym roku do Obornik. 29 czerwca odbędzie się kolejny obornicki półmaraton. Tradycyjnie już równocześnie odbędą się Mistrzostwa Polski Samorządowców w Półmaratonie. Zawodnicy wystartują na trasę biegu z obornickiego Rynku punktualnie o godzinie 11.00. Głównym Sponsorem tegorocznego półmaratonu jest największa obornicka firma RUUKKI, której obecność podczas tegorocznego biegu nie jest przypadkowa. W tym roku przypada 40-lecie produkcji płyty warstwowej w Obornikach, którą w chwili obecnej wytwarza w Obornikach RUUKKI.

Publikacja: 05-05-14 czytaj więcej

Wyniki gier HLPN z niedzieli 04.05.2014.

W kolejnych meczach futsalu, które rozegrane zostały w niedzielę 4.05.2014 w hali OCS w Obornikach padły następujące wyniki.

Publikacja: 30-04-14 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN