Z ostatniej chwili:

Aktualności

Obiekty sportowe w okresie długiego weekendu

Informujemy, że boiska sportowe w trakcie trwania długiego weekendu czynne są codziennie w godzinach od 9.00 do 21.00. Osoby które mają rezerwacje boisk i kortów do godziny 21.30 w tych dniach będą mogły korzystać z nich do 21.00. Pozostałe rezerwacje obowiązują zgodnie z ustaleniami.

Publikacja: 30-04-14 czytaj więcej

Lech trenował w Obornikach przy pełnych trybunach

Trening pierwszej drużyny Lecha Poznań na stadionie Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Objezierskiej, który odbył się we wtorek 29 kwietnia był bez wątpienia ważnym wydarzeniem sportowym w naszym mieście. Na obornicki stadion przybyły setki kibiców kolejorza, aby obserwować godzinny trening a tuż po nim zdobyć autografy zawodników i wykonać pamiątkowe zdjęcia.

Publikacja: 29-04-14 czytaj więcej

RUUKKI sponsorem głównym tegorocznej Złotej Pyry

W dniu dzisiejszym Dyrektor Obornickiego Centrum Sportu Jacek Okpisz podpisał umowę sponsorską z największą firmą w naszym mieście RUUKKI Polska Sp. z o.o. Tym samym największy pracodawca w Obornikach stał się głównym sponsorem tegorocznego Biegu o Puchar Złotej Pyry. Ze strony sponsora głównego umowę parafował Dyrektor obornickiego zakładu Pan Dawid Wróbel.

Publikacja: 28-04-14 czytaj więcej

Wyniki gier HLPN z niedzieli 27.04.2014.

W niedzielę 27 kwietnia w hali OCS w Obornikach odbyła się kolejna seria spotkań futsalu rozgrywanych w ramach HLPN.

Publikacja: 05-03-14 czytaj więcej

Uwaga! Rozpoczynamy konserwację boisk sztucznych

Informujemy, że od soboty 26 kwietnia przez kolejne dni odbywać się będzie coroczna konserwacja boisk ze sztuczną nawierzchnią. Zabiegi konserwacyjne prowadzone będą na obiektach przy ul. ks. Szymańskiego oraz Obrzyckiej. Z tego powodu wystąpią przerwy w funkcjonowaniu poszczególnych boisk. Informacja telefoniczna: Orlik ul. Obrzycka tel. 697 907 738, Boiska ul. ks. Szymańskiego tel. 697 907 161. Za utrudnienia przepraszamy.

Publikacja: 25-04-14 czytaj więcej

Lech Poznań na obornickim stadionie

Już w najbliższy wtorek pierwsza drużyna Lecha Poznań zagości na stadionie Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Objezierskiej. O godzinie 17.00 trener Mariusz Rumak poprowadzi trening drużyny Kolejorza. Wstęp na trening jest wolny. Wejście dla kibiców od godziny 16.15 przez bramę za boiskiem treningowym. Po zakończonych zajęciach Lechici będą rozdawać autografy i pamiątki. Organizatorom zależy na bezpiecznym pobycie naszych piłkarzy w Obornikach, dlatego apelujemy o bezwzględne podporządkowanie się służbom zabezpieczającym pobyt Kolejorza.

Publikacja: 25-04-14 czytaj więcej

Godziny otwarcia obiektów w okresie świątecznym

W okresie świątecznym obiekty sportowe OCS będą czynne według poniższego harmonogramu: sobota 19 kwietnia: 9.00-21.00; niedziela 20 kwietnia: obiekty nieczynne; poniedziałek 21 kwietnia: 12.00-20.00; Przez cały okres świąteczny nieczynne są hale sportowe.

Publikacja: 18-04-14 czytaj więcej

Słoneczny Bieg Papieski

W minioną niedzielę w naszym mieście odbył się czwarty Bieg Papieski oraz Papieski Rajd Nordic Walking. Nasze zawody od kilku lat są przede wszystkim wspomnieniem naszego rodaka Jana Pawła II. Ten rok jest szczególnym wspomnieniem o naszym papieżu, 27 kwietnia Papież Fryderyk ogłosi Karola Wojtyłę świętym. Tradycyjnie już zarówno start jak i meta usytuowane zostały na obornickim Rynku gdzie znajduje się pomnik JP II.

Publikacja: 15-04-14 czytaj więcej

Bieg Papieski - wyniki

Poniżej podajemy wyniki dzisiejszego Biegu Papieskiego. Relacja z zawodów w terminie późniejszym.

Publikacja: 13-04-14 czytaj więcej

Planeta Szczypiorniaka

W minioną sobotę Hala OCS przy ul. Obrzyckiej po raz kolejny gościła najmłodszych sympatyków piłki ręcznej. Wszystko to za sprawą popularnego turnieju z cyklu \"Planeta Szczypiorniaka\", w którym udział biorą chłopcy i dziewczęta z klas IV i V szkół podstawowych naszej gminy. Gospodarzem tej edycji była Szkoła Podstawowa nr 3. Oficjalnego otwarcia turnieju dokonała dyrektor tej szkoły, Pani Lidia Polcyn. Przybyli goście oraz zawodnicy mogli też podziwiać nowy baner Planety Szczypiorniaka, który wykonał i współfinansował Pan Arek Czaprański oraz Obornicke Centrum Sportu.

Publikacja: 14-04-14 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN