Z ostatniej chwili:

Aktualności

Wyniki HLPN z ostatniego weekendu

Mecze HLPN, której organizatorem jest OCS Oborniki rozegrane zostały w miniony weekend w ramach rozgrywek ekstraligi i I ligi. W poszczególnych spotkaniach padły nastepujące wyniki:

Publikacja: 27-03-14 czytaj więcej

Zobacz jaki otrzymasz medal 13 kwietnia

To już zaledwie kilka tygodni do kolejnego Biegu Papieskiego i Papieskiego Rajdu Nordic Walking. W dniu dzisiejszym pragniemy przedstawić wizualizację medalu jaki otrzymają biegacze i zawodnicy NW. Tradycyjnie już medal przedstawia naszego Papieża Jana Pawła II. Natomiast sam kształt medali to zarys topograficzny Obornik. W tym roku oprócz medali każdy uczestnik biegu otrzyma również koszulkę biegową firmy Kalenji. Koszulka oczywiście będzie uzupełniona o nadruk z nazwą biegu.

Publikacja: 19-03-14 czytaj więcej

Juniorzy Sparty Oborniki piątym zespołem w Polsce

W sobotę zakończyły Mistrzostwa Polski Juniorów w Piłce Ręcznej. Osiem zespołów walczyło w hali OCS w Obornikach o miano najlepszej drużyny w Polsce. Wśród tej doborowej stawki znaleźli się juniorzy SKF KPR Sparta Oborniki.

Publikacja: 16-03-14 czytaj więcej

WYNIKI niedzielnej kolejki HLPN

W niedzielę 16 marca, w hali OCS w Obornikach rozegrane zostały kolejne mecze w ramach HLPN.

Publikacja: 12-03-14 czytaj więcej

II faza MP Juniorów w Piłce Ręcznej rusza w piątek

Czwartek był dniem wolnym dla wszystkich zespołów uczestniczących w MP Juniorów w Piłce Ręcznej. Zawodnicy odpoczywali przed drugą fazą turnieju, w której nastąpi już bezpośrednia walka o medale.

Publikacja: 13-03-14 czytaj więcej

Finał Mistrzostw Polski Juniorów w Piłce Ręcznej - Oborniki 10 - 15.03.2014.

W hali OCS w Obornikach w dniach 10 - 15 marca rozegrany zostanie Finał Mistrzostw Polski Juniorów w Piłce Ręcznej. Juniorzy obornickiej Sparty w fazie półfinałowej, która odbyła się również w Obornikach, po zaciętych meczach wywalczyli awans do finału. Doskonałą organizację zawodów półfinałowych, wspaniałą atmosferę w trakcie zawodów i nieocenioną obornicka publiczność doceniły władze Związku Piłki Ręcznej w Polsce, które zdecydowały się przyznać organizację Finału właśnie Obornikom.

Publikacja: 01-03-14 czytaj więcej

Wyniki meczów HLPN z niedzieli 9.03.2014.

W niedzielnej kolejce spotkań HLPN padły następujące wyniki:

Publikacja: 08-03-14 czytaj więcej

Mistrzostwa Powiatu w Aerobiku Grupowym

W czwartek w sali sportowej obornickiego Liceum odbyły się Mistrzostwa Powiatu Obornickiego w Aerobiku Grupowym. Zawody rozegrano w kategoriach szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Publikacja: 08-03-14 czytaj więcej

Turniej o Puchar Burmistrza Obornik

W sobotę na nowym Orliku znajdującym się na terenie OCS przy ulicy Objezierskiej odbył się turniej piłkarski o Puchar Burmistrza Obornik. Organizatorami zawodów były Obornickie Centrum Sportu, UM Oborniki i Sparta Oborniki. Tym samym niedawno otwarty, nowy sportowy obiekt w Obornikach był areną pierwszych piłkarskich zmagań.

Publikacja: 08-03-14 czytaj więcej

Osobowości Sportowe 2013 roku

W ostatnią sobotę karnawału w holu Zespołu Szkół w Obornikach odbył się tradycyjny Bal Sportowca połączony z wręczeniem wyróżnień sportowcom, działaczom, trenerom, sponsorom oraz przedstawicielom instytucji wspierających sport za ich wkład w rozwój obornickiego sportu w roku 2013. To swoiste podsumowanie wydarzeń minionego roku odbyło się już po raz dwudziesty. Od 1993 roku wszystko przygotowuję i organizuje Tadeusz Ratajczak wspomagany przez UM w Obornikach, OCS Oborniki oraz całą rzeszę ludzi i instytucji wspierających obornicki sport.

Publikacja: 05-03-14 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN