Z ostatniej chwili:

Aktualności

Akademia Wesołego Sportowca zaprasza na zajęcia

Obornickie Centrum Sportu wśród szerokiej oferty sportowo-rekreacyjnej oferowanej mieszkańcom naszej gminy prowadzi również zajęcia dla najmłodszych. Akademia Wesołego Sportowca to program edukacyjno-sportowy przeznaczony dla dzieci w wieku 4-7 lat. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską i zawierają przede wszystkim szereg ćwiczeń, gier i zabaw o charakterze ogólnorozwojowym.

Publikacja: 15-02-14 czytaj więcej

Remis i Wygrana Sparty

W środowy wieczór zawodnicy SKF-u rozegrali zaległe spotkanie z Osir Komprachcice. Jak się okazało, warto było walczyć do ostatniego gwizdka. Wynik otworzyli zawodnicy gości w drugiej minucie spotkania, a konkretnie rzutem z \"biodra\" naszego bramkarza pokonał najskuteczniejszy tego dnia Krzysztof Juros. Przez dwadzieścia minut trwała walka bramka za bramkę. Po tym czasie przeciwnik uzyskuje dwubramkowe prowadzenie, które udaję się zniwelować dopiero w trzydziestej minucie spotkania. Do przerwy na tablicy świetlnej widnieje wynik 12:12, duża zasługa w tym naszego bramkarza Macieja Wtorka, który jak natchniony bronił rzuty karne oraz w sytuacjach \"sam na sam\".

Publikacja: 13-02-14 czytaj więcej

Wielki sukces Żaków Sparty

Żaki Sparty wygrały turniej eliminacyjny \"BENIAMINEK CUP 2014\" i w nagrodę pojadą na 3 dniowe nieoficjanle Mistrzostwa Polski rozgrywane w Starogardzie Gdańskim!!! Dzień 8 luty 2014roku pozostanie długo w sercach i głowach młodych adeptów piłki nożnej naszego miasta.W turnieju eliminacyjnym wystartowało 28 zespołów a spotkania odbywały się na dwóch halach sportowych.

Publikacja: 10-02-14 czytaj więcej

JUNIORZY SPARTY W PÓŁFINALE MISTRZOSTW POLSKI

Ogromny sukces odnieśli juniorzy SKF Sparta Oborniki w turnieju ćwierćfinałowym MP juniorów w piłce ręcznej, który odbył się w Zielonej Górze. Oborniczanie okazali się najlepsi, wygrali wszystkie mecze i awansowali do Półfinału Mistrzostw Polski, który odbędzie się w Obornikach w dniach 21-23 luty. Wyniki: Sparta Oborniki - Spartakus Zielona Góra 31:30 Sparta Oborniki - Wisła Płock 32:29 Sparta Oborniki - Bystrzyca Kłodzko 29:24

Publikacja: 09-02-14 czytaj więcej

Wyniki ostatniej kolejki HLPN

W niedzielę 9 lutego rozegrano kolejne mecze w ramach HLPN. Wyniki gier poniżej.

Publikacja: 05-02-14 czytaj więcej

Zimowy Turniej Piłki Nożnej

W sobotę w hali Obornickiego Centrum Sportu w Obornikach odbył się Zimowy Turniej Piłki Nożnej dla uczniów szkół podstawowych. Turniej zorganizowany przez Spartę Oborniki, Orkan Objezierze oraz Urząd Miejski i OCS zgromadził drużyny Sparty, Orkanu, Nielby Wągrowiec oraz Wełny Rogoźno. Zawodnicy rywalizowali systemem każdy z każdym, mecz rewanż.

Publikacja: 09-02-14 czytaj więcej

Nauka jazdy na łyżwach

Obornickie Centrum Sportu na czas ferii zimowych przygotowało w programie ferii naukę jazdy na łyżwach. Na lodowisku przy ul. Obrzyckiej, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, przede wszystkim dzieci nabywają umiejętność jazdy na łyżwach.

Publikacja: 06-02-14 czytaj więcej

Zapraszamy na Bieg Papieski

Wszystkich miłośników biegania zapraszamy już po raz drugi w tym roku do Obornik. W niedzielę palmową 13 kwietnia odbędzie się Bieg Papieski. Bieg poświęcony pamięci Papieża Jana Pawła II. Zawody tradycyjnie już odbędą się na dystansie 10km. Start z obornickiego Rynku punktualnie o godzinie 11.00.

Publikacja: 05-02-14 czytaj więcej

Lodowisko tętni życiem

Lodowisko OCS na Osiedlu Leśnym cieszy się w ferie zimowe dużą popularnością. W godzinach przedpołudniowych w pięknej słonecznej pogodzie na łyżwy wybierają się przede wszystkim dzieci i młodzież, natomiast w godzinach wieczornych przy sztucznym świetle do swoich pociech dołączają rodzice. Lodowisko czynne codziennie do godz.21.30. Już teraz zapraszamy wszystkich miłośników łyżwiarstwa na Walentynkowe Ice Party, które odbędzie się 14 lutego. start o godz. 18.30, a muzycznie bawić nas będzie DJ Paweł.

Publikacja: 05-02-14 czytaj więcej

Turniej Wakacje zimowe z piłką - terminarz i wyniki

W poniedziałek ruszył turniej piłki nożnej \"Wakacje zimowe z piłką\", który OCS Oborniki organizuje w hali sportowej przy ulicy Obrzyckiej. Poniżej przedstawiamy podział na grupy, harmonogram gier i wyniki meczów.

Publikacja: 02-02-14 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN