Z ostatniej chwili:

Aktualności

Nieczynne lodowisko

Z powodu nocnych opadów deszczu w dniu dzisiejszym lodowisko będzie nieczynne. Zapraszamy w Święto Trzech Króli - poniedziałek od godziny 15.00. Telefon kontaktowy 697 907 738.

Publikacja: 05-01-14 czytaj więcej

Medal dla uczestników Biegu Chrustowskiego

Dzisiaj przedstawiamy wizualizację medalu jaki otrzymają wszyscy uczestnicy VII Chrustowskiego Biegu Zimowego. Medal nawiązuje do wybitnego polskiego lekkoatlety Bronisława Malinowskiego, który jest jednocześnie patronem Szkoły Podstawowej w Chrustowie współorganizatora biegu.

Publikacja: 03-01-14 czytaj więcej

VII Chrustowski Bieg Zimowy - zakończone zapisy

Informujemy, że zakończono już zapisy do Biegu Chrustowskiego. Ostateczna lista jego uczestników zostanie uzupełniona o osoby, które dokonały opłaty startowej. Jednocześnie informujemy, że o uczestnictwie w naszym biegu decydować będzie kolejność wpłat. W najbliższym czasie przedstawimy informacje organizacyjne dotyczące naszych zawodów.

Publikacja: 02-01-14 czytaj więcej

Wyniki ostatniej w tym roku kolejki HLPN

W niedzielę rozegrano ostatnią kolejkę spotkań futsalu w ramach HLPN. Liderem ekstraklasy jest Draco, a w I lidze przewodzi Helvetia.

Publikacja: 22-12-13 czytaj więcej

VII Chrustowski Bieg Zimowy - zapraszamy

Już po raz siódmy odbędzie się Bieg Chrustowski. W dniu dzisiejszym uruchamiamy zapisy. 12 kilometrowa trasa tradycyjnie już przebiegać będzie przez miejscowości Chrustowo-Żukowo-Górka-Chrustowo. Start i meta znajdują się przy Szkole Podstawowej im. Bronisława Malinowskiego w Chrustowie. W związku z dużym zainteresowaniem tym biegiem w roku ubiegłym, ustalono limit uczestników. W zawodach będzie mogło wziąć udział 250 biegaczy.

Publikacja: 03-12-13 czytaj więcej

W piątki i soboty dłużej na lodowisku

W piątki i soboty obornickie lodowisko będzie czynne do godziny 21.30. Są to dni kiedy na naszą ślizgawkę przybywa największa ilość łyżwiarzy. Zapraszamy i życzymy udanej lodowej zabawy.

Publikacja: 20-12-13 czytaj więcej

Mecze towarzyskie Polska-Francja za nami

Przez kilka ostatnich dni w Obornikach przebywały juniorki młodsze, reprezentantki Polski i Francji w piłce ręcznej. Zawodniczki obu drużyn oprócz zajęć treningowych odbyły spotkania kontrolne. W środę i czwartek obie reprezentacje zmierzyły się z zawodniczkami Sparty Oborniki. Zwyciężczyniami w obu spotkaniach okazały się Spartanki, które odniosły zdecydowane zwycięstwa. Natomiast dużym wydarzeniem sportowym były towarzyskie spotkania obu reprezentacji. Zarówno w piątek jak i sobotę do hali Obornickiego Centrum Sportu przybył komplet publiczności.

Publikacja: 22-12-13 czytaj więcej

HLPN gra w niedzielę 22.12.2013.

Zapraszamy na mecze halowej piłki nożnej w niedzielę 22.12.2013. Pierwsze mecze od godz.10.00. Kolejność gier

Publikacja: 18-12-13 czytaj więcej

Wyniki spotkań HLPN z niedzieli 15.12.2013.

W niedzielę 15.12. w hali OCS rozegrana została kolejna seria spotkań w ramach HLPN. Wyniki:

Publikacja: 27-11-13 czytaj więcej

Memoriał XI Stanisława Baranowskiego V Jerzego Kubisiaka II Marka Tomczaka dla SP Objezierze

W turnieju organizowanym przez Obornickie Centrum Sportu udział wzięły reprezentacje pięciu szkół podstawowych - wiejskich z terenu Gminy Oborniki. Nagrody - puchary, medale oraz słodkości ufundowane przez OCS wręczał dyrektor Jacek Okpisz w towarzystwie Pań Lucyny Baranowskiej, Jadwigi Kubisiak, Elwiry Tomczak, które obdarowały uczestników mikołajkowymi prezentami.

Publikacja: 14-12-13 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN