Z ostatniej chwili:

Aktualności

Zapraszamy na lodowisko

Od środy 11 grudnia Obornickie Centrum Sportu otwiera Lodowisko-Biały Orlik przy ul. Obrzyckiej. Z pewnością miłośników jazdy na łyżwach tradycyjnie już nie zabraknie, obornickie lodowisko cieszy się dużym powodzeniem zarówno wśród Oborniczan jak i mieszkańców sąsiednich gmin. Wszystkich zapewne ucieszy, że ceny za korzystanie z lodowiska nie uległy zmianie i są najniższymi wśród lodowisk w naszym regionie. ZAPRASZAMY!

Publikacja: 10-12-13 czytaj więcej

Gwiazdkowy Turniej Szachowy-wyniki

W niedzielne przedpołudnie odbył się Gwiazdowy Turniej Szachowy. Organizatorami zawodów było Obornickie Centrum Sportu oraz Obornicki Ośrodek Kultury. Tradycyjnie już sędzią głównym zawodów był Henryk Brodniewicz. Oto końcowa klasyfikacja dzisiejszych zawodów oraz całorocznego Grand Prix.

Publikacja: 08-12-13 czytaj więcej

Wyniki niedzielnej kolejki HLPN

W niedzielę 8 grudnia w hali OCS przy ul. Obrzyckiej rozegrane zostały kolejne mecze w ramach HLPN. Wyniki spotkań:

Publikacja: 04-12-13 czytaj więcej

Minął Weekend

W sobotę i niedzielę swoje spotkania rozgrywali piłkarki i piłkarze ręczni. W walce o Mistrzostwo I Ligi Kobiet Sparta uległa w własnej hali drużynie z Nowego Sącza 25:28 (17:11). Remisem 28:28 (13:13) zakończył się mecz II Ligi w którym Spartanie podejmowali UKS Lider Swarzędz.

Publikacja: 08-12-13 czytaj więcej

Gwiazdkowy Turniej Szachowy

Już w najbliższą niedzielę odbędzie Gwiazdkowy Turniej Szachowy. Jest to ostatni z cyklu czterech rozgrywanych w ramach Grand Prix. Turniej odbędzie się w Obornickim Ośrodku Kultury w Obornikach. Zapisy rozpoczną się o godzinie 9.30 a pierwsze partie rozegrane zostaną o 10.00. Wszyscy chętni będą mogli zapisać się do turnieju w dniu jego rozgrywania. Zapraszamy.

Publikacja: 03-12-13 czytaj więcej

Boiska w okresie zimowym

Od dnia dzisiejszego ruszył montaż lodowiska na obornickim orliku. Mając na uwadze bezpieczeństwo osób przebywających na lodowisku boiska przy Obrzyckiej w okresie zimowym będą nieczynne. Wszystkich chętnych zapraszamy na boiska przy ul. ks. Szymańskiego. Kompleks w centrum miasta czynny od poniedziałku do piątku do godziny 20.00, natomiast w soboty i niedziele oraz w dni powszednie w godzinach od 20.00 do 22.00 dla grup zorganizowanych wyłącznie po uprzedniej rezerwacji w biurze OCS przy ul. Objezierskiej lub pod numerem telefonu 698 678 504 w godzinach 8.00-14.00.

Publikacja: 27-11-13 czytaj więcej

II Otwarte Mistrzostwa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

W niedzielne przedpołudnie w hali OCS przy ulicy Obrzyckiej odbyły się II Otwarte Mistrzostwa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Organizatorem zmagań siłaczy było Obornickie Centrum Sportu wspierane przez Macieja Przybyła, pasjonata tej formy rywalizacji sportowej. W zawodach udział wzięło ponad 30 zawodników. Siłacze rywalizowali w trzech kategoriach wagowych: do 80 kg, do 100 kg i powyżej 100 kg. W tym roku dodatkową atrakcją dla kibiców była konkurencja wyciskania sztangi na ilość powtórzeń. Zawodnicy startujący w tej konkurencji wyciskali sztangę, której waga stanowiła 50% wagi ciała zawodnika. Całość zawodów poprowadził Waldemar Cyranek a sędzią głównym był Maciej Przybył. Zawody otworzył gość specjalny, znany aktor Jarosław Jakimowicz.

Publikacja: 24-11-13 czytaj więcej

Remis Sparty na zakończenie I rundy rozgrywek IV ligi

W ostatnim tegorocznym spotkaniu o Mistrzostwo IV Ligi Sparta zremisowała z Zjednoczonymi Trzemeszno 0:0. Oborniczanie zakończyli rozgrywki w tej rundzie na czwartym miejscu z dorobkiem 30 punktów. W sobotnie popołudnie swoje kolejne spotkanie rozegrali szczypiorniści. Zgromadzona w hali OCS publiczność oczekiwała kolejnego zwycięstwa Sparty.

Publikacja: 24-11-13 czytaj więcej

Wyniki HLPN

Wyniki spotkań HLPN, które rozegrane zostały w hali OCS w Obornikach w niedzielę 17.11.2013 r:

Publikacja: 13-11-13 czytaj więcej

UWAGA - zmiana godzin otwarcia obiektów

W okresie jesienno-zimowy obiekty sportowe OCS otwarte będą w następujących godzinach: boiska ul. ks. Szymańskiego pn-pt 12.00-20.00; sb-nd 9.00-17.00 Orlik ul. Obrzycka pn-pt 11.00-19.00; sb-nd 9.00-17.00 Informujemy również, że w związku ze zmianą godzin otwarcia obiektów nastąpiły zmiany rezerwacji boisk. W sprawie rezerwacji należy kontaktować się z biurem OCS tel. 61 29 60 906 lub 698 678 504. Obornickie Centrum Sportu jednocześnie zastrzega sobie prawo zamknięcia boisk w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych ze względów bezpieczeństwa ich użytkowników. Informujemy również, że w związku z otwarciem lodowiska w miesiącu grudniu boisko przy ul. Obrzyckiej zostanie na czas funkcjonowania lodowiska zamknięte.

Publikacja: 14-11-13 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN