Z ostatniej chwili:

Aktualności

X Edycja Halowej Ligi Piłki Nożnej

W najbliższą niedzielę zainauguruje swoje rozgrywki już po raz dziesiąty Halowa Liga Piłki Nożnej. Rozgrywki cieszą się dużą popularnością zarówno wśród mieszkańców naszej gminy jak również wśród zawodników sąsiednich miejscowości. Mecze odbywać się będą w halach Obornickiego Centrum Sportu w Obornikach i Objezierzu. Wszystkie informacje dotyczące zawodów przedstawiane będą w zakładce POLECANE gdzie zamieszczony jest plakat informujący o HLPN. Uczestnikom życzymy sukcesów i jak najmniejszej ilości kontuzji.

Publikacja: 05-10-13 czytaj więcej

MOCNY POCZĄTEK SEZONU LIGOWEGO UKS TS OBORNIKI

W sobotę 21.09.2013r w sali sportowej w Objezierzu odbyły się dwa mecze tenisa stołowego II ligi mężczyzn. W pierwszym meczu UKS TS Oborniki( w składzie: Wojciech Waligórski, Miłosz Sobkowiak, Michał Iracki, grający trener Jakub Strzępka i Patryk Wołodźko) zmierzył się z RLKTS OCHMAN Raszków. Gospodarze okazali się niezbyt gościnni i wygrali pewnie 6:4 W drugim meczu tego dnia drużyna z Obornik zmierzyła się z LKS TAJFUN Ostrów Wlkp. Po ciekawych spotkaniach UKS TS Oborniki uległ drużynie z Ostrowa 3:7

Publikacja: 30-09-13 czytaj więcej

Udany start obornickich karateków na mistrzostwach Polski

W niedzielę 29 września w Przeźmierowie odbyły się VI Mistrzostwa Polski w Karate JKA /Japońskiej Federacji Karate/. Zawody te będące równocześnie turniejem kwalifikacyjnym do mistrzostw Europy jak zawsze zgromadziły kilkuset zawodników z całej Polski a w tym roku również sporą grupę z Czech i Niemiec. Barw naszego miasta w tym doborowym towarzystwie bronili trenowani przez Tomasza Wosickiego zawodnicy Obornickiego Klubu Karate, którzy wywalczyli łącznie aż 5 medali.

Publikacja: 30-09-13 czytaj więcej

Grali ze zmiennym szczęściem

W miniony weekend obornickie zespoły zagrały swoje mecze ligowe ze zmiennym szczęściem. W sobotę o godz.16.00 na stadionie OCS piłkarze nożni Sparty Oborniki podejmowali drużynę 1920 Mosina. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. W rozgrywkach A klasy porażki w wyjazdowych meczach doznały Rożnovia z Rzemieślnikiem Kwilicz, Orkan Objezierze z GKS Golęczewo oraz Tęcza Lulin z Zielonymi Lubosz. Lepiej wypadli szczypiorniści SKF KPR Sparta Oborniki, którzy w sobotę w hali OCS przy ulicy Obrzyckiej pokonali zespół KPR Szczypiorniaka Oława 21:18. W niedzielę w wyjazdowym meczu o mistrzostwo I ligi piłkarki ręczne SKF KPR Sparta Oborniki przegrały z MKS AZS UMCS Lublin 28:24

Publikacja: 30-09-13 czytaj więcej

I Mistrzostwa Obornik w Kolarstwie Szosowym za nami

W sobotę 14.09. po raz pierwszy w naszym mieście odbyły się Mistrzostwa Obornik w Kolarstwie Szosowym. Wyścig rozegrano w formule indywidualnej jazdy na czas na dystansie blisko 13 kilometrów. Start i metę zawodów usytuowano na wysokości firmy DT Swiss Polska przy ulicy Towarowej.

Publikacja: 15-09-13 czytaj więcej

Minimalna przegrana na inaugurację sezonu

Niestety od minimalnej przegranej 27: 28 z Obornikami Śląskimi zaczęli sezon nasi szczypiorniści walczący o mistrzostwo II ligi. Wynik spotkania otworzyli goście i do końca spotkania nie oddali już, nawet na chwilę prowadzenia naszej drużynie. W 10 minucie po serii błędów technicznych na tablicy wyników było już 1:5. Kolejne dziesięć minut to równie słaba gra oborniczan.

Publikacja: 15-09-13 czytaj więcej

Zobacz jaki otrzymasz medal

Przedstawiamy wizualizację medalu który otrzyma każdy zawodnik, podczas tegorocznego Biegu Niepodległości. Wykonawcą będzie firma PODIUM z Czerwonaka. Medal przedstawia elementy patriotyczne związane ze Świętem Niepodległości 11 Listopada. Ten dzień to okazja aby zamanifestować i uczcić wartości najważniejsze dla każdego Polaka patrioty. Biegacze uczynią to w sposób aktywny uczestnicząc w Biegu Niepodległości. Tegoroczne zawody zostaną poprzedzone wspólnie zaśpiewanym Mazurkiem Dąbrowskiego. Liczymy na kolejny rekord frekwencji w Obornikach. Zapraszamy do naszego miasta na już ostatni, czwarty festiwal biegowy w roku 2013.

Publikacja: 12-09-13 czytaj więcej

Nowy sezon Halowej Ligi Piłki Nożnej

Obornickie Centrum Sportu zaprasza na zebranie organizacyjne przedstawicieli drużyn które będą uczestniczyły w rozgrywkach Halowej Ligi Piłki Nożnej w nowym sezonie 2013/14. Spotkanie odbędzie się 25 września 2013r. o godzinie 18.00 w hali OCS przy ul. Obrzyckiej 88. Jednocześnie organizatorzy ligi proszą o potwierdzanie udziału w rozgrywkach pod numerem telefonu 604 666 654.

Publikacja: 10-09-13 czytaj więcej

Bieg Niepodległości - ruszają zapisy

Obornickie Centrum Sportu zaprasza wszystkich miłośników biegania na kolejne zawody które odbędą się z okazji Święta Niepodległości. 11 Listopada o godz. 11.00 przy ul. Piłsudskiego w Obornikach wyruszy czwarty już Bieg Niepodległości. 15 kilometrowa trasa podobnie jak w latach poprzednich przebiegać będzie przez Oborniki, Kowanówko i Rożnowo. Biuro zawodów znajdować się będzie w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 (wejście od strony boisk wielofunkcyjnych-ul. ks. Szymańskiego).

Publikacja: 05-09-13 czytaj więcej

Sparta liderem IV ligi

Piłkarze nożni Sparty Oborniki po sześciu kolejkach spotkań o mistrzostwo IV ligi - grupa północ zajmują pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 14 punktów. Oborniczanie są jedynym zespołem, który nie odniósł w dotychczasowych meczach porażki (4 zwycięstwa i dwa remisy).

Publikacja: 08-09-13 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN