Z ostatniej chwili:

Aktualności

Medal bliźniak dla uczestników Papieskiego Rajdu NW

Przedstawiamy wizualizację medalu dla zawodników NW, którzy zdecydują się na udział w tegorocznym Papieskim Rajdzie Nordic Walking. Medal jest bliźniaczo podobny do tego który otrzymają biegacze.

Publikacja: 29-03-13 czytaj więcej

Zawiadomienie Burmistrza Obornik

W załączeniu przedstawiamy zawiadomienie Burmistrza Obornik o wyłożeniu do wiadomości publicznej projektu uchwały Rady Miejskiej w Obornikach w sprawie wykazu kąpielisk na terenie Gminy Oborniki w 2013 roku.

Publikacja: 25-03-13 czytaj więcej

Odwołana I Kolejka Piłkarskiej Wiosny

Warunki pogodowe nie pozwoliły w miniony weekend zainaugurować rundy wiosennej piłkarzom IV ligi, odwołane zostały również spotkania poznańskiej A klasy zaplanowane pierwotnie na najbliższą sobotę. Przerwa zimowa przyniosła wiele zmian kadrowych zarówno w Obornickiej Sparcie jak i Orkanie Objezierze. Oba kluby kilka miesięcy temu zawiązały współpracę szkoleniową która przynosi wiele wymiernych korzyści dla zawodników obu drużyn.

Publikacja: 25-03-13 czytaj więcej

Witaj Wiosno - turnieje piłki nożnej

Mimo wyjątkowo niekorzystnych warunków pogodowych Obornickie Centrum Sportu 7 kwietnia dla gimnazjów a 13 kwietnia dla szkół podstawowych organizuje turnieje piłki nożnej inaugurujące wiosenny sezon piłkarski na obornickim Orliku. Miejmy nadzieję, że w planowanym terminie boisko będzie już zielone.

Publikacja: 24-03-13 czytaj więcej

Zobacz medal Biegu Papieskiego

Już za kilka tygodni kolejny Bieg Papieski. Tradycyjnie już na tą okoliczność przygotowaliśmy specjalny medal dla uczestników zawodów. Elementem wiodącym jest oczywiście wizerunek Jana Pawła II.

Publikacja: 18-03-13 czytaj więcej

Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate WKF

W sobotę 23 marca nasi oborniccy karatecy po raz kolejny w tym miesiącu zmagali się na ogólnopolskich zawodach. Tym razem była to dla nich najważniejsza impreza sportowa w ciągu roku czyli XXXIII Mistrzostwa Polski Seniorów Karate WKF, które odbyły się w Bydgoszczy.

Publikacja: 25-03-13 czytaj więcej

III Planeta Szczypiorniaka za nami

W minioną sobotę w hali Obornickiego Centrum Sportu odbyła się już III Planeta Szczypiorniaka.

Publikacja: 17-03-13 czytaj więcej

Papieski Rajd Nordic Walking - ruszyły zapisy

28 kwietnia odbędzie się już II Papieski Rajd Nordic Walking. Start rajdu zaplanowany jest na godz. 13.35, bezpośrednio po starcie zawodników Biegu Papieskiego. Tradycyjnie już rajd poprzedzony zostanie Marszem dla Papieża, który wyruszy z Parafii Miłosierdzia Bożego o godz. 12.30.

Publikacja: 09-03-13 czytaj więcej

Bieg Papieski - ruszyły zapisy

Obornickie Centrum Sportu zaprasza wszystkich miłośników biegania do udziału w Biegu Papieskim, który w tym roku odbędzie się 28 kwietnia - niedziela. Start biegu głównego zaplanowano na godzinę 13.30. Tradycyjnie już bieg zostanie poprzedzony Marszem dla Papieża, który o godzinie 12.30 wyruszy z Parafii Miłosierdzia Bożego. Ok. 13.35 rozpoczną się biegi towarzyszące dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

Publikacja: 28-02-13 czytaj więcej

Turniej Piłki Ręcznej o Mistrzostwo Wielkopolski

12 Marca odbył się pierwszy turniej piłki ręcznej rundy rewanżowej o Mistrzostwo Wielkopolski chłopców urodzonych w 2000 roku i młodszych. Ta kategoria zawodników swoje mecze ligowe rozgrywa systemem turniejowym.

Publikacja: 14-03-13 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN