Z ostatniej chwili:

Aktualności

Dariusz Kowalski zwycięża w Oborniki Triathlon vol.3

W dniu dzisiejszym na kąpielisku odbyła się trzecia edycja Oborniki Triathlon. Na starcie stanęło 160 zawodników. Zwycięzcą tegorocznego obornickiego triathlonu został Dariusz Kowalski. Natomiast wśród pań najlepsza okazała się Magdalena Kurowska.

Uczestnicy obornickiego triathlonu mieli do pokonania ok. 400m pływania, 22,5 km jazdy rowerem i 5,25 km biegu. Zwycięzcą w III edycji Oborniki Triathlon został Dariusz Kowalski z Poznania. Na drugim miejscu uplasował się Maciej Adamczyk zawodnik z Obornik, trzecie miejsce przypadło Konradowi Imianowskiemu z Sierakowa. W rywalizacji pań najlepszą okazała się Magdalena Kurowska ze Szczecina. Drugie miejsce zajęła Barbara Nadolska z Murowanej Gośliny, a trzecie przypadło Kornelii Kozłowskiej z Rogoźna.

Przed startem głównych zawodów odbył się również Oborniki Aquathlon, w których wzięło udział prawie 30 najmłodszych zawodników. W kategorii roczników 2007-2009 wśród dziewcząt zwyciężyła Alicja Siedlecka, a wśród chłopców Stanisław Pietrzak. Natomiast w kategorii roczników 2004-2006 wśród dziewcząt zwyciężyła Dominika Leśniewska, a w gronie chłopców Bartosz Majorczyk.
Obszerniejsza relacja z zawodów wraz z fotogalerią już wkrótce. 

Dodano: 27-08-17

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN